„Królowa życia” tłumaczy się z imprezy w hotelu. Laluna Unique wydała oświadczenie

Zobowiązała się m.in. do pokrycia szkód.
„Królowa życia” tłumaczy się z imprezy w hotelu. Laluna Unique wydała oświadczenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lala_laluna_official/)
05.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

4 kwietnia w godzinach wieczornych media informowały o zatrzymaniu jednej z gwiazd programu „Królowe życia”. Laluna Unique, o której mowa, wydała oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz także: Dawid Woliński zrobił metamorfozę swojej garderoby. Robi wrażenie!

Laluna Unique komentuje rzekome zatrzymanie przez policję

O rzekomym zatrzymaniu Laluny Unique przez policję poinformował „Super Express”. Według tabloidu, który powoływał się na swojego informatora, gwiazda programu „Królowe życia” miała być gościem jednego z warszawskich hoteli, gdzie urządziła imprezę wraz ze swoimi znajomymi. Kiedy zaniepokojona obsługa hotelu, wezwała policję, ta miała znaleźć na miejscu narkotyki. Ponadto, służby potwierdziły, że wynajmowany apartament został zdewastowany. Poinformowano także o zatrzymaniu trzech kobiet i dwóch mężczyzn. Media donosiły wówczas o aresztowaniu Katarzyny A.

Kilka godzin później Laluna Unique odniosła się do całej sprawy, publikując na Instagramie oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że zniszczony pokój hotelowy faktycznie został wynajęty na jej nazwisko. Jednak w momencie przybycie służb, jej tam nie było. Celebrytka dodała, że została przesłuchana przez policję. Zobowiązała się także do pokrycia kosztów remontu:

W związku z wydarzeniami opisywanymi w mediach 4 kwietnia 2023 roku oświadczam, iż pokój hotelowy, w którym doszło do opisywanych zdarzeń był jedynie wynajęty na moje nazwisko, jednakże podczas tych wydarzeń nie było mnie na miejscu. Ze względu na moje dobre imię, oczywistym jest, iż pokryję wszystkie koszty związane ze zniszczeniami w pokoju. Na tę okoliczność zostałam przesłuchana na policji.

Gwiazda telewizji TTV pokreśliła w wystosowanym komunikacie, że nie miała przy sobie narkotyków, co niektórzy jej zarzucili:

Wszelkie inne spekulacje, jakobym miała posiadać narkotyki, są nieuprawnionym działaniem na moją szkodę. Jednocześnie oświadczam, iż w chwili zatrzymania nie znajdowałam się pod wpływem żadnych narkotyków.

Zobacz także: Izabela Macudzińska pokazała, jak wygląda po operacji w Turcji. Drastyczne zdjęcia

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lala_laluna_official/)

 

Polecane wideo

15 par damskich butów, do których faceci mają największą słabość
15 par damskich butów, do których faceci mają największą słabość - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie