Joanna Koroniewska pokazała kolejne zdjęcia z nowego mieszkania. Skłoniła fanów do dyskusji

Nie obyło się bez krytyki internautów. Aktorka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.
Joanna Koroniewska pokazała kolejne zdjęcia z nowego mieszkania. Skłoniła fanów do dyskusji
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakoroniewska/)
04.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jakiś czas temu zainwestowali w kolejną nieruchomość. Remont mieszkania, o którym mowa, aktorka skrupulatnie dokumentuje na Instagramie. Pokazała już kuchnię i łazienkę, teraz przyszedł czas na salon. Zaprezentowała zdjęcie przed i po remoncie. Przy okazji skłoniła fanów do dyskusji.

Zobacz także: Izabela Macudzińska pokazała, jak wygląda po operacji w Turcji. Drastyczne zdjęcia

Joanna Koroniewska pochwaliła się przestrzennym salonem w nowym mieszkaniu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rok temu kupili wymarzone mieszkanie. Z pomocą projektantki zaprojektowali luksusowe wnętrza i zaczęli remont. Aktorka pokazała na Instagramie metamorfozę salonu. Rok temu w miejscu, gdzie teraz znajduje się kanapa, była sterta gruzu. Teraz główne pomieszczenie prezentuje się elegancko i z klasą. Joanna Koroniewska w opisie przyznała:

Te dwa zdjęcia dzieli ROK. W życiu nie myślałam, że przeprowadzka z pięknego domu z ogrodem do mieszkania może być taka fajna.

Aktorka wywołała dyskusję wśród obserwatorów, zadając pytanie:

A Wy? #teamdom czy #teammieszkanie?

Pod postem pojawiły się wpisy internautów, którzy na co dzień mieszkają w domu i nie wyobrażają sobie, że mieliby go zamienić na mieszkanie:

Zdecydowanie dom.

Ja mieszkałam w ciągu swojego życia tylko przez rok w mieszkaniu, był to najgorszy rok w moim życiu. Każdy lubi co innego, ja uwielbiam mieszkać w domu z ogrodem.

Nie zabrakło także komentarzy osób, które zdecydowanie preferują mieszkanie:

Z teamu mieszkanie uciekłam do team dom z ogrodem i to była jedna z gorszych decyzji. Zbieram się w sobie, by znów być szczęśliwą w mieszkaniu.

Aktualnie mieszkam w domu, ale gdybym mogła przenieść się do wypasionego apartamentu z takim przestrzeniami, to bym wybrała mieszkanie.

Aktorka odpowiada na krytykę

Pod najnowszym zdjęciem Joanny Koroniewskiej pojawiły się także głosy krytyki, według których mieszkanie aktorki jest większe od niejednego domu. „Pani naprawdę lata w obłokach” – zarzuciła Koroniewskiej jedna z fanek. Inna osoba napisała:

Co to za niedorzeczne porównanie... Pani naprawdę lata w obłokach. Zapraszam do starego bloku, mieszkanie 48 m, standard, do tej pory żyją w takich całe rodziny... Apartament, który Pani pokazuje jest większy od wielu znanych mi wolnostojących domów.

Aktorka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Wyjaśniła:

Wychowałam się w wieżowcu z wielkiej płyty, w 30to metrowym mieszkanku na parterze przy zsypie na śmieci i szybie windowym. Z domu wyszłam z przysłowiową stówą w kieszeni... Pracowałam od 14 roku życia, by mieć cokolwiek więcej od niezbędnego minimum. Do wszystkiego, co mam, doszłam swoją ciężką pracą, rezygnując z wolnego czasu, wakacji, części swoich marzeń, często kładąc na szali swoje ambicje. Tak - życie jest brutalne... wiem to najlepiej po sobie. Wiec proszę nie wyskakuj mi z takimi głodnymi kawałkami, bo bardzo dobrze wiem, jak to jest żyć w ubogiej rodzinie, a właściwie od 21 roku życia bez rodziny, bo zmarł mój jedyny rodzic - moja matka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. „Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Polecane wideo

Jak urządziła się Wiktoria Gąsiewska? Aktorka postawiła na urokliwy skandynawski styl
Jak urządziła się Wiktoria Gąsiewska? Aktorka postawiła na urokliwy skandynawski styl - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gosia (Ocena: 5) 11.04.2023 10:55
Podobają mi się takie wysokie wnętrza mają swój klimat. Ja póki co mieszkanie wynajmuje, wiec zbytnio szaleć nie mogę jedynie narożnik wymieniłam na npwy z gala collezione. Ale już nie mogę się doczekać aż będę miała swój dom i przestrzeń dokładnie taką jaką będę chciała.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie