Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. „Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała”

Aktorka wydała oświadczenie.
Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. „Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/agakaczor/)
31.03.2023
Sylwia Kropiewnicka

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko mamą na cały etat, lecz także aktywną zawodowo aktorką. Do tej pory występowała m.in. na deskach teatru. Teraz w oświadczeniu, które wystosowała na Instagramie, poinformowała, że straciła tę pracę.

Zobacz także: Na profilu Królikowskiego pojawiły się intymne nagrania z Opozdą. Teraz aktorka apeluje do byłej teściowej

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. Wydała oświadczenie

Agnieszka Kaczorowska pracę aktorki zaczynała jako nastolatka. Szerszej publiczności dała się wtedy poznać jako Bożenka z „Klanu”. Dużo czasu minęło odkąd wcielała się w tę postać. Aktorka prężnie rozwija swoją karierę. Niestety, na Instagramie poinformowała, że nie zobaczymy jej w zaplanowanych spektaklach. Opisała całą sytuację następująco:

Wielokrotnie zapraszałam was na nasz spektakl „Ślub doskonały”. Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent Teatru Tu i Teraz, że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała. Chcę podkreślić, że to, że nie będzie mnie w weekend na scenie, nie jest moją decyzją. Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie. Jest mi też bardzo przykro, ponieważ odbieram to jako brak szacunku do mojej osoby.

Aktorka wyznała, że nie jest pierwszą osobą, która została potraktowana w taki sposób. Z dalszej części jej wypowiedzi dowiadujemy się:

Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć i wiem, że nie jestem pierwszą osobą, która została tak potraktowana.

Agnieszka Kaczorowska zapowiedziała, że już niedługo fani ponownie będą mogli zobaczyć ją na teatralnej scenie w ramach innego projektu. 

Zobacz także: Edyta Górniak komentuje rozwód Joanny Krupy. „Obiecałam, że będę ją wspierać”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/agakaczor/)

 

Polecane wideo

Wiosenne koszule i bluzki, w których się zakochasz. Są szykowne i bardzo romantyczne ♥
Wiosenne koszule i bluzki, w których się zakochasz. Są szykowne i bardzo romantyczne ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie