Edyta Górniak komentuje rozwód Joanny Krupy. „Obiecałam, że będę ją wspierać”

Jak się okazuje, modelka dużo wcześniej zwierzyła się piosenkarce.
Edyta Górniak komentuje rozwód Joanny Krupy. „Obiecałam, że będę ją wspierać”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakrupa/), AKPA (Kurnikowski)
30.03.2023

Edyta Górnika w rozmowie z jednym z portali plotkarskich pochwaliła się, że o rozwodzie Joanny Krupy wiedziała dużo wcześniej. Zadeklarowała przy okazji, że modelka może liczyć na jej wsparcie. Sprawdź, co powiedziała gwiazda estrady.

Zobacz także: Dawid Woliński zrobił metamorfozę swojej garderoby. Robi wrażenie!

Edyta Górnika rozwodzi się nad rozwodem Joanny Krupy

O rozstaniu Joanny Krupy i Douglasa Nunesa plotkowano w show-biznesie już od jakiegoś czasu. Stało się to jednak faktem w momencie, kiedy zagraniczne portale doniosły, że mąż modelki złożył pozew o rozwód. Joanna Krupa zdążyła już wydać oświadczenie w tej sprawie, w którym przyznała, że razem z mężem podjęli wspólną decyzję o separacji. Teraz do całej sprawy odniosła się Edyta Górniak, która się z Krupą przyjaźni. W rozmowie z portalem Pomponik.pl gwiazda estrady zapewniła:

Jestem bardzo wzruszona tym, że Joasia mi tak ufa, że zwierzyła mi się wcześniej, zanim musiała upublicznić tę wiadomość. Ja się z tą informacją troszeczkę oswoiłam. Obiecałam, że będę ją wspierać. Przeszłam też rozwód, także publiczny, więc myślę, że będę potrafiła ją wspierać. Jest mi przykro, że to jest kolejne rozstanie w jej życiu. Byłam obecna też przy tym pierwszym rozstaniu, bo my mieszkaliśmy wtedy z Allanem w Los Angeles, widzieliśmy się bardzo często.

Edyta Górniak pozwoliła sobie podsumować małżeństwo przyjaciółki. Zapewniła, że Joanna Krupa „odżyła” po pierwszym rozwodzie, kiedy poznała Douglasa Nunesa:

Po paru miesiącach odżyła, zaczęła żyć tak normalnie, funkcjonować jak zwykle - zawsze zapracowana, kochająca, czuła, wspaniała dziewczyna. Nagle pojawił się mężczyzna. Wiecie, ona dostawała kwiaty prawie codziennie. (...) To był pierwszy mężczyzna, który zwrócił jej uwagę.

Edyta Górniak dodała, że wierzy w to, że Joanna Krupa i jej (wkrótce były) mąż pozostaną przyjaciółmi. Przypomnijmy, że modelka i Douglas Nunes wspólnie wychowują córkę, Ashę-Leigh.

Zobacz także: Na profilu Królikowskiego pojawiły się intymne nagrania z Opozdą. Teraz aktorka apeluje do byłej teściowej

Polecane wideo

Tak gwiazdy prezentowały się na premierze filmu „Lewandowski Nieznany”. Zdjęcia z czerwonego dywanu
Tak gwiazdy prezentowały się na premierze filmu „Lewandowski Nieznany”. Zdjęcia z czerwonego dywanu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie