Gwiazda TVN zatrzymana przez policję!

Anna Kalczyńska tego dnia rozmawiała z funkcjonariuszami drogówki na antenie TVN. Kilka godzin później… sama została zatrzymana.
Gwiazda TVN zatrzymana przez policję!
Fot. AKPA
29.03.2023

Anna Kalczyńska to jedna z prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Feralnego dnia, kiedy została zatrzymana przez policję, kilka godzin wcześniej na antenie TVN prowadziła rozmowę ze stróżami prawa. Zatrzymanie nie obyło się bez kary finansowej.

Zobacz także: Była partnerka Tomasza Komendy ujawnia szokujące szczegóły dotyczące ich związku. „Był agresywny, wydawał pieniądze na narkotyki i alkohol”

Anna Kalczyńska została zatrzymana przez policję

O tym, że prowadzenie samochodu wymaga ogromnego skupienia, a chwila nieuwagi może kosztować wiele, przekonała się ostatnio Anna Kalczyńska. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” została zatrzymana przez policję. Jak się okazuje, dziennikarka złamała przepis ruchu drogowego. Co ciekawe, tego samego dnia rozmawiała na antenie TVN z funkcjonariuszami drogówki na temat praw kierowców podczas kontroli drogowej. Gwiazda TVN swoje zatrzymanie zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Nie obyło się bez kary finansowej:

Za późno zmieniłam pas przy zjeździe ze ślimaka na Rozdrożu. 100 zł. Bardzo mili policjanci. Pozdrawiam i obiecuję włączyć się do ruchu szybciej.

Później dodała:

Żałuję tylko, że nie potrafię tak płynnie zmieniać pasa i tak trochę „na chama” wpychać się, zmieniając pas ruchu. Ale, jak widać, i tego trzeba się w życiu nauczyć.

Zobacz także: Antoni Królikowski pokazał nową dziewczynę. Fani: „A Ty nie masz przypadkiem nadal żony?”

Źródło: teleshow.wp.pl 

 

Polecane wideo

Te buty to prawdziwe wiosenne hity. Idealnie podkręcą każdą stylizację
Te buty to prawdziwe wiosenne hity. Idealnie podkręcą każdą stylizację - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie