Joanna Krupa rozwodzi się z mężem. Modelka wydała oświadczenie

„Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji” – napisała na Instagramie.
Joanna Krupa rozwodzi się z mężem. Modelka wydała oświadczenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakrupa/)
28.03.2023
Sylwia Kropiewnicka

O kryzysie w związku Joanny Krupy i jej męża mówiło się już od jakiegoś czasu. Do tej pory para jednak w tym temacie milczała. Zagraniczne media donosiły, że kilka dni temu Douglas Nunes złożył pozew o rozwód. Teraz Joanna Krupa wystosowała na Instagramie oświadczenie, w którym potwierdziła, że wspólnie z partnerem podjęli decyzję o separacji.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak spędziła weekend. Pochwaliła się też nowym tatuażem

Joanna Krupa wydała oświadczenie, w którym potwierdza rozstanie z mężem

W poniedziałek wieczorem zagraniczne media informowały, że mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, złożył pozew o rozwód. Powodem rozstania miały być „różnice nie do pogodzenia”. Modelka długo nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Na Instagramie opublikowała oświadczenie zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w którym napisała:

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód.

Przypomnijmy, że para pobrała się w 2018 roku. W następnym roku na świecie pojawił się owoc ich miłości – córka, której nadano imię Asha-Leigh.

Zobacz także: Dawid Woliński zrobił metamorfozę swojej garderoby. Robi wrażenie!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na wiosnę
Horoskop MIŁOSNY na wiosnę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie