Doda już planuje emeryturę. „Chciałabym trochę pożyć”

Wokalistka nie ma zamiaru koncertować do później starości.
Doda już planuje emeryturę. „Chciałabym trochę pożyć”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)
27.03.2023

Doda realizuje się na wielu polach. Jest przede wszystkim wokalistką. Ostatnio jednak coraz częściej pojawia się w telewizji, nie tylko w ramach promocji swojej najnowszej płyty. Po programie, w którym szukała miłości, przyszedł czas na pojawienie się także na planie innego randkowego show „Love Island”. Mimo że Doda jest teraz zdecydowanie na topie, ona nie ma zamiaru koncertować do później starości. Wręcz przeciwnie, już myśli o emeryturze.

Zobacz także: Wersow na nowym zdjęciu pozuje bez filtrów. Fani: „Promieniejesz”

Doda zdradziła, kiedy chce przejść na emeryturę

Jakiś czas temu Doda zrobiła sobie przerwę od zawodowych aktywności. Spodobało jej się to do tego stopnia, że już myśli o emeryturze. Piosenkarka przyznała, że pracę zarobkową zaczęła o wiele wcześniej niż przeciętny człowiek. Zarabiała pieniądze, będąc jeszcze nastolatką. Właśnie to zadecydowało o tym, że gwiazda nie planuje być aktywna zawodowo do późnej starości niczym Maryla Rodowicz. Doda już wie, kiedy zakończy koncertowanie. Z rozmowie z „Faktem” powiedziała:

Na pewno chciałabym pójść dużo wcześniej na emeryturę, bo regularną pracę zaczęłam jako 13-latka, więc jakieś dziesięć lat wcześniej niż normalni ludzie.

Kobiety w Polsce przechodzą na emeryturę, mając 60 lat. Zatem z tego, co mówi Doda, wynika, że ona zejdzie ze sceny, mając ok. 50 lat. Zdradziła, jak planuje spędzić ten czas:

Chciałabym trochę pożyć. Już trochę tego spróbowałam, bo zrobiłam sobie przerwę od koncertowania trzy lata temu. Naprawdę to był niesamowity oddech, odpoczynek dla psychiki. To właśnie dzięki temu uświadomiłam sobie, że definitywne zakończenie mojej kariery musi nastąpić szybciej niż później.

Zobacz także: Tommy Hilfiger i Shawn Mendes przedstawiają wspólną kolekcję Classic Reborn na wiosnę 2023!

 

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na wiosnę
Horoskop MIŁOSNY na wiosnę - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.03.2023 23:11
Wiecie co? W życiu trzeba ryzykować. Ja zaryzykowałam z inwestowaniem w nieruchomości, na początku małe lokaliki, później średnie mieszkanka, teraz duże obiekty. Doceniam wkład we współprace administratora Polzen, który zajmuje sie remontami, naprawami itd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie