Marina Łuczenko o związku z Wojciechem Szczęsnym. „Z moim mężem jesteśmy zupełnie inni”

Wokalistka udzieliła obszernego i niezwykle szczerego wywiadu magazynowi „Viva!”.
Marina Łuczenko o związku z Wojciechem Szczęsnym. „Z moim mężem jesteśmy zupełnie inni”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marina_official/)
22.03.2023

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny tworzą udane małżeństwo, jednak aby takie było, oboje musieli włożyć w nie dużo pracy. Żona piłkarza w najnowszym wywiadzie opowiedziała, że ich życie nie zawsze jest kolorowe, a ona musiała być gotowa na wiele poświęceń. Sprawdź, co jeszcze powiedziała.

Zobacz także: Blanka Lipińska też zrobiła sobie najmodniejszą fryzurę sezonu! Pasuje jej?

Marina Łuczenko opowiedziała o związku z Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko w najnowszym wywiadzie, którego udzieliła magazynowi „Viva!”, uchyliła rąbka tajemnicy w temacie swojego związku z Wojciechem Szczęsnym. Przyznała, że była gotowa na wiele ustępstw, wiedziała bowiem, że będzie musiała podporządkować swoje życie pracy ukochanego. W imię miłości była gotowa to zrobić. Para jest razem od blisko dekady, a owocem ich miłości jest 5-letni Liam. To dobry czas na podsumowanie. Z wywiadu możemy się wiele dowiedzieć. Marina przyznała:

Miłość, rodzina od zawsze była moim marzeniem, ale rodzice od dziecka uczyli mnie, że muszę być niezależna, również finansowo. Uważam, że ma to ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Kobieta spełniająca się zawodowo buduje zupełnie inną relację. Dlatego staram się logistycznie połączyć pracę z życiem prywatnym, bo to klucz do fajnego związku. Jak widać, jestem skuteczna, bo obchodzimy z Wojtkiem w tym roku 10. rocznicę.

Żona Wojciecha Szczęsnego dodała, że wraz z mężem mają inne usposobienie, jednak to nie stoi na przeszkodzie do wspólnego szczęścia:

Z moim mężem jesteśmy zupełnie inni i teoretycznie z różnych światów. Udało nam się jednak stworzyć swój odrębny, mały świat, w którym jesteśmy tacy zwyczajni i normalni.

Gwiazda nie ukrywa jednak, że na co dzień odczuwa nieobecność ukochanego:

Chciałabym czasem móc sobie zaplanować, że w weekend zrobimy coś fajnego we trójkę, albo gdzieś polecieć na majówkę. Niestety, Wojtek o dniu wolnym dowiaduje się dzień przed. A i tak musi wtedy przeznaczyć go na regenerację.

Mimo tego, że Wojciech Szczęsny ma bardzo wymagającą i angażującą pracę, świetnie sprawdza się także jako mąż i ojciec:

Gdy jesteśmy razem, mamy cudowny czas, ale przez nasze życie zawodowe tak naprawdę są to momenty. Nauczyliśmy się nimi cieszyć. Łapiemy te wspólne chwile. Bardzo doceniam to, co mam.

Zobacz także: Idealne mieszkanie Kasi Tusk. Pokazała efekty 8-letniego remontu

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

Polecane wideo

5 naprawdę DZIWNYCH rzeczy, które kręcą mężczyzn
5 naprawdę DZIWNYCH rzeczy, które kręcą mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie