Lara Gessler karmi syna piersią w restauracji. Internautki: „Klasa”

Temat karmienia dzieci piersią w miejscach publicznych pomału przestaje być tabu.
Lara Gessler karmi syna piersią w restauracji. Internautki: „Klasa”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lara_gessler/)
17.03.2023
Sylwia Kropiewnicka

Lara Gessler to szczęśliwa mama dwójki dzieci. Jest także aktywna w mediach społecznościowych. Nie ma oporów, aby pokazywać swoją codzienność taką, jaka faktycznie jest. Mimo że nie obyła się bez wpadek, internauci ją uwielbiają i żywo śledzą jej instagramowe konto. Teraz pojawił się na nim pewien kadr, który bardzo przypadł im do gustu.

Zobacz także: Syn Alicji Bachledy-Curuś pojawił się na Oscarach. Dumna mama komentuje

Lara Gessler karmi syna piersią w miejscu publicznym

Na jednym z najnowszych zdjęć, dodanych przez Larę Gessler, widzimy, jak pozuje z półrocznym synem. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie tło całej sytuacji. Córka Magdy Gessler karmi dziecko piersią w miejscu publicznym. W Polsce takie zachowanie nadal niektóre osoby oburza. Tym bardziej pozytywnie nastrajają nas komentarze pod postem, o którym mowa. Internautki są pod wrażeniem i dzielą się swoimi doświadczeniami. Lara Gessler opublikowaną fotografię podpisała krótko:

Lubimy jeść na mieście.

Zdjęcie zdobyło mnóstwo polubień, zaroiło się pod nim także od komentarzy. Z bardzo ciepłym przyjęciem spotkało się szczególnie ze strony kobiet, które same są matkami. Pojawiły się słowa podziwu, zachwytu i zrozumienia. We wpisach możemy przeczytać:

Jak to pięknie wygląda! Ja nie miałam pokarmu, wiec nie znam tego uczucia, ale nie rozumiem ludzi, którym może to przeszkadzać? Natura, miłość w czystej postaci.

Laro, wszystkie twoje posty po prostu chłonę. Zawsze piękne zdjęcia, mądre wpisy, co dziś jest unikatowe. Instagram zalany jest brakiem wyczucia i taktu, ukierunkowane na polubienia... A u ciebie wszystko z harmonią i w dobrym guście, masz klasę.

Weź się zakryj! Haha przepraszam, po prostu takie zdjęcia zawsze przypominają mi tych smutnych ludzi, którzy nie widzą w takich chwilach piękna. Cudowne zdjęcie, klasa.

Zobacz także: Lara Gessler zapozowała w bieliźnie. Przeprasza za nieodpowiedni opis. „Zupełnie głupie i lekkomyślne to było”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Polecane wideo

Śliczny manicure na wiosnę. 10 cudownych inspiracji
Śliczny manicure na wiosnę. 10 cudownych inspiracji - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 1) 18.03.2023 15:20
Ale mielonka.
odpowiedz
Dada (Ocena: 1) 17.03.2023 17:28
Nachalna promocja
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.03.2023 12:53
Ale pasztet.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 17.03.2023 12:48
Do czego ta inf. jest mi potrzebna? Wolałbym zdjęcia z nocy poślubnej.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie