Aleksandra Domańska wróciła na Instagram. Dodała poruszający post

Jakiś czas temu przestała być aktywna w Sieci.
Aleksandra Domańska wróciła na Instagram. Dodała poruszający post
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/domanska_naprawde/)
15.03.2023

Aleksandra Domańska to ciesząca się sporą popularnością polska aktorka. Swego czasu była aktywna w mediach społecznościowych, potem zdecydowała się zniknąć na jakiś czas. Teraz wróciła i opublikowała enigmatyczny post.

Zobacz także: Syn Alicji Bachledy-Curuś pojawił się na Oscarach. Dumna mama komentuje

Aleksandra Domańska dodała na Instagram poruszający post

Aleksandra Domańska jakiś czas temu została mamą. Później wyznała, że rozstała się z partnerem i syna wychowuje sama. Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, widzimy ją ubraną jedynie w jeansy i stanik. Uwagę przykuwa specjalny pas, który ma na brzuchu. Aktorka nie wyjaśniła, dlaczego ma go na sobie, za to okrasiła zdjęcie zagadkowym podpisem:

Wstała. Była w remoncie. W procesie entropii, dezorganizacji systemu, pogłębiającym się chaosie, psychologicznej dezintegracji. Kiedy proces entropii w końcu wyhamowuje, przeradza się w proces samouporządkowania - emergencji. Codziennie powtarzał jej: nie jesteś jedyna, która przechodzi taki moment. Nie jesteś jedyna. I ta świadomość, że nie jest sama taka połamana i w remoncie to był balsam na bolące kości, nerwy, zwoje, serce. Zostało jeszcze trochę czasu, żeby zająć się tą ruinką. Idzie wiosna.

Nie wiemy, co takiego spotkało Aleksandrę Domańską, że zdecydowała się opublikować takie słowa. Fani w komentarzach okazali jej wsparcie:

I to jest piękne w tych naszych ciałach, że potrafią się podnieść i wyremontować z prawie każdej ruiny. Bądźmy im za to wdzięczni.
Tule.
Powiedz jej, że będzie dobrze. I faktycznie nie jest jedyną, która to przechodzi. Ma jednak prawo do swoich emocji i przeżycia ich tak, jak ona chce! Ja też remontuje.

Zobacz także: Syn Pauliny Smaszcz przestał obserwować ją na Instagramie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Katarzyna Domańska (@domanska_naprawde)

Polecane wideo

Akcesoria, które warto mieć w szafie. Dodadzą charakteru Twoim wiosennym stylizacjom
Akcesoria, które warto mieć w szafie. Dodadzą charakteru Twoim wiosennym stylizacjom - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 18.03.2023 23:37
Tak wygląda życie bez Boga i wartości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2023 21:49
Attention whore... Trochę żałosne. Jak już wkleja zdjęcie, to niech chociaż powie, o co chodzi, a nie takie klickbaity, żeby portaliki jak papilot napisały, że wróciła, coś jej się w brzuch zrobiło, kliknijcie i obejrzyjcie reklamę ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2023 16:59
Nie wiem, kto to jest, ale pewnie po porodzie dostała przepukliny albo hemoroidów i teraz odwala efemeryczny cyrk literacki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie