Syn Pauliny Smaszcz przestał obserwować ją na Instagramie!

Wymowny gest?
Syn Pauliny Smaszcz przestał obserwować ją na Instagramie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/)
14.03.2023

Związek Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego wzbudził niemałą sensację w mediach. Spory udział miała w tym była żona prezentera, Paulina Smaszcz. „Kobieta-petarda” niemal co chwilę torpeduje swój Instagram zarzutami pod adresem eksmęża oraz jego nowej ukochanej. Zarzuca obojgu zdrady, dwulicowość oraz działanie na szkodę jej synów.

Zobacz także: Paulina Smaszcz do byłego męża: „Jakim trzeba być człowiekiem, by matkę swoich synów, a mieliśmy ich pięciu…”

Choć Paulina Smaszcz podkreśla, że walczy o prawdę przede wszystkim ze względu na swoje dzieci, ani Franciszek, ani Julian nie wypowiadają się publicznie na temat rozkręcanych przez nią afer. Starszy syn mieszka we Włoszech i niedawno został tatą, młodszy zaś – 17-letni Julian - przebywa obecnie na rocznej wymianie w Holandii. To właśnie on zdecydował o tym, aby dać swojej mamie unfollow na Instagramie.

- Wśród obserwatorów próżno szukać Pauliny Smaszcz, za to nie brakuje Macieja Kurzajewskiego, a nawet jego narzeczonej, Katarzyny Cichopek, która - według „kobiety-petardy” - kompletnie nie angażuje się w życie rodzinne partnera. Za to „babcia-petarda” ewidentnie ingeruje w nie aż za bardzo, czego efekty widać gołym okiem... – czytamy na serwisie pudelek.pl.

Wymowny gest?

Zobacz także: Antresola i trzy garderoby. Jak po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim mieszka Paulina Smaszcz?

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.03.2023 10:36
Ja tym chłopakom współczuje. Żyją swoim życiem za granicą, a matka w Polsce wyciera sobie nimi gębę żeby tylko robić niepotrzebne nikomu awantury. Po co jej to? Nie wierze, że młodzi faceci, skupieni na rodzinie (starszy) czy nauce i znajomych (młody) chcą awantur na całą Polskę tylko dlatego, że ojciec kilka lat po rozwodzie znalazł sobie nową partnerkę.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie