Roksana Węgiel o byciu milionerką. Zdradziła, ile miała lat, kiedy zarobiła pierwszy milion

Udzieliła wywiadu, w którym poruszyła m.in. finansowaną stronę bycia gwiazdą.
Roksana Węgiel o byciu milionerką. Zdradziła, ile miała lat, kiedy zarobiła pierwszy milion
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/roxie_wegiel/)
13.03.2023

Roksana Węgiel dorastała na oczach całej Polski. Wszyscy bili jej brawo, kiedy wygrywała Eurowizję Junior. Teraz jest dorosłą kobietą i jest świadoma swojej wartości i… sumy, którą ma na koncie. W najnowszym wywiadzie ujawniła, ile miała lat, kiedy na jej koncie pojawił się pierwszym milion. Sprawdź, jak to wspomina.

Zobacz także: Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę. Ujawniła powód

Ile lat miała Roksana Węgiel, kiedy zarobiła pierwszy milion?

Mimo że największym sukcesem Roksany Węgiel do tej pory było wygranie „The Voice Kids” i późniejsza wygrana w Eurowizji Junior, nastolatka wydała już dwa albumu, zagrała masę koncertów i regularnie pojawia się w telewizji. W ostatnim czasie młoda gwiazda szczerze porozmawiała z Żurnalistą. Z tej rozmowy dowiadujemy się m.in., ile miała lat, jak zarobiła pierwszy milion. Najpierw Roxie nie mogła sobie przypomnieć, kiedy dokładnie było to umiejscowione w czasie. Jednak w końcu ujawniła, że miała 17 lat, kiedy po raz pierwszy na jej koncie pojawiło się sześć zer. 18-letnia obecnie Roksana Węgiel dodała:

Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest dla mnie jakiś priorytet. Zawsze podchodziłam do muzyki z wielką miłością. W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło.

Zobacz także: Oscary 2023: lista zwycięzców. Kto otrzymał złotą statuetkę?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Żurnalista (@zurnalistapl)

Polecane wideo

Akcesoria, które warto mieć w szafie. Dodadzą charakteru Twoim wiosennym stylizacjom
Akcesoria, które warto mieć w szafie. Dodadzą charakteru Twoim wiosennym stylizacjom - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 13.03.2023 14:44
Drugi milion zarobi z Rocco.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2023 13:24
Później niech ludzie nie rozpaczają jak zaczną się destrukcyjne kataklizmy, głód, epidemie czy wojny a ludzie zaczną padać jak muchy.Jesli większość światowego kapitału przydziela się ludziom tylko dlatego że zaśpiewali jakąś piosenkę i to tacy ludzie decyduja później o jego wydawaniu, wydając najczesciej na rzeczy z których ludzkość nie ma żadnego większego pożytku typu operacje plastyczne, opalanie się na Karaibach, kolejne wille z basenami, czy biżuteria podczas gdy na badania naukowe i przedsiewziecia konieczne do przetrwania ludzkości ciągle brakuje pieniędzy to i możliwości przetrwania nadchodzących zmian na Ziemi wkoncu zabraknie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie