Magdalena Stępień wejdzie na drogę prawną z hejterem. Wydała oświadczenie

Modelka do tej pory musi się mierzyć z krytyką osób, które chcą rozliczać ją z pieniędzy zebranych na leczenie Oliwiera.
Magdalena Stępień wejdzie na drogę prawną z hejterem. Wydała oświadczenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdalena___stepien/)
07.03.2023

Magdalena Stępień ma za sobą trudny czas. Długo walczyła o życie syna, którego nie udało się uratować. Modelka zbierała pieniądze na leczenie chłopca za pośrednictwem internetowej zbiórki. Ten fakt do tej pory nie podoba się niektórym złośliwym internautom. Celebrytka ma dość i zapowiada podjęcie kroków prawnych.

Zobacz także: Lara Gessler zapozowała w bieliźnie. Przeprasza za nieodpowiedni opis. „Zupełnie głupie i lekkomyślne to było”

Magdalena Stępień wystosowała oświadczenie, w którym zapowiada walkę z hejterami

Magdalena Stępień twierdzi, że internetowi hejterzy rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na temat przeznaczenia pieniędzy ze zbiórek na leczenie jej syna, Oliwiera. Przypomnijmy, że modelka długo walczyła o życie chłopca, który cierpiał na rzadki nowotwór wątroby. Dziecko, którego ojcem był piłkarz, Jakub Rzeźniczak, leczyło się w klinice w Izraelu. Terapia była kosztowna. Aby ją opłacić, Magdalena Stępień zorganizowała internetową zbiórkę pieniędzy. Niektóre osoby chętnie pomogły, inne krytykowały. Zgromadzona kwota nie była mała. Z tego powodu znaleźli się internauci, którzy domagają się dowodów, że pieniądze faktycznie zostały przeznaczone na leczenie chłopca. Mimo że mama zmarłego Oliwiera w końcu je przedstawiła, nadal musiała się mierzyć ze złośliwymi komentarzami i licznymi oskarżeniami. W końcu nie wytrzymała i zapowiedziała wejście na drogę prawną. Za pośrednictwem Instagrama wystosowała oświadczenie, w którym możemy przeczytać m.in.:

W porozumieniu z kancelarią prawną zdecydowałam się podjąć działania prawne w stosunku do jednego z profili, który w publikowanych treściach na temat mojej osoby przekracza granice wolności słowa i narusza prawo.

Modelka pod postem wyłączyła możliwość dodawania komentarzy.

Zobacz także: Blanka podpadła internautom. Polubiła komentarz obrażający jej kolegę, wcześniej wydała oświadczenie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDALENA STĘPIEŃ (@magdalena___stepien)

Polecane wideo

19-latek i 76-latka zaręczyli się i spodziewali dziecka. Teraz wyszła na jaw szokująca prawda o ich związku
19-latek i 76-latka zaręczyli się i spodziewali dziecka. Teraz wyszła na jaw szokująca prawda o ich związku - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 14.03.2023 13:54
Odważna kobieta!!
odpowiedz
Nutella (Ocena: 5) 07.03.2023 14:25
Co to za ojciec, że ona musiała zbierać na leczenie dziecka? Przecież jest piłkarzem i ma w ciul kasy
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie