Małgorzata Ohme stworzyła zagrożenie na drodze. Zgłoszono ją na policję. Teraz się tłumaczy

Dziennikarka przeprosiła za całe zajście.
Małgorzata Ohme stworzyła zagrożenie na drodze. Zgłoszono ją na policję. Teraz się tłumaczy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gosiaohme/)
24.02.2023
Sylwia Kropiewnicka

Dosłownie kilka dni temu głośno było o Grażynie Szapołowskiej, która została zgłoszona na policję za używanie telefonu w czasie prowadzenia auta. Teraz podobny los spotkał Małgorzatę Ohme. Internautom słusznie nie spodobał się materiał dodany przez prowadzącą program „Dzień Dobry TVN” na InstaStory. Na filmiku można było zobaczyć, że jest nagrywany w czasie prowadzenia pojazdu. Dodatkowo, dziennikarka trzymała na kolanach psa…

Zobacz także: Antoni Królikowski wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez policję. „Nie zażywam narkotyków”

Małgorzata Ohme zgłoszona na policję

Po opublikowaniu skandalicznego nagrania, na Małgorzatę Ohme wylała się fala krytyki. Jej zachowanie pozwoliła sobie skomentować Karolina Korwin Piotrowska. Zwróciła uwagę na fakt, że w razie wystrzału poduszki powietrznej, zwierzak trzymany na kolanach nie wyszedłby z tego cało. Obok zachowania dziennikarki nie przeszła obojętnie także Wiola vel Pudi, która w Sieci funkcjonuje jako Niewyparzona Pudernica. To właśnie ona podjęła decyzję o zgłoszeniu Ohme na policję. Influencerka napisała:

Ponieważ Małgorzata Ohme widziała moje InstaStories, ale jej jedyną reakcją było usunięcie filmu ze swojego profilu, złożyłam zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia.

Dziennikarka tłumaczy się i przeprasza

Po początkowym milczeniu Małgorzata Ohme postanowiła w końcu odnieść się do całej sytuacji. Na swoim InstaStory dodała nagranie, na którym mówi: 

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie komentarze i wasze uwagi. Rzeczywiście moje zachowanie było absolutnie niebezpieczne. Nie zdawałam sobie z tego sprawy. Nigdy w życiu nie naraziłabym mojego ukochanego psa na niebezpieczeństwo, ale macie rację. Bardzo Was przepraszam. Zupełnie nie jest to zachowanie, które powinno być naśladowane. Każdy z nas popełnia błędy. Moja Zuzu musi się nauczyć jeździć w transporterze. Nie wolno nagrywać podczas jazdy, nawet jeśli się stoi na światłach. Bardzo was przepraszam i dziękuję, że dbacie o bezpieczeństwo na drogach.

Zobacz także: Małgorzata Ohme w obronie Filipa Chajzera. „Cokolwiek by nie zrobił, to i tak generuje kontrowersyjne opinie”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/karolinakp/)

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gosiaohme/)

Polecane wideo

Czy proste włosy zawsze wyglądają lepiej? Zobacz wymowne porównanie
Czy proste włosy zawsze wyglądają lepiej? Zobacz wymowne porównanie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 14.03.2023 11:35
A mi ceny mi
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.02.2023 14:57
Oni wszyscy przepraszają i myślą dopiero jak im się palcem pokaże co i jak. Zabierać prawo jazdy takim matołom, będzie bezpieczniej na drogach. Powinni tymi pustymi łbami myśleć zawczasu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie