Dorota Wellman poważnie chora. „W moim przypadku właściwie nie żadnego lekarstwa”

Dziennikarka jakiś czas temu wystraszyła fanów, kiedy zemdlała na wizji.
Dorota Wellman poważnie chora. „W moim przypadku właściwie nie żadnego lekarstwa”
Fot. AKPA (Filip Radwański)
22.02.2023

Pod koniec 2022 roku Dorota Wellman straciła przytomność w trakcie prowadzenia programu „Dzień Dobry TVN”. Wówczas do dziennikarki wezwano pogotowie, a Marcin Prokop uspokajał widzów, że jego koleżanka z pracy musi zrobić sobie przerwę, jednak niedługo wróci do programu. Tak też się stało. Dorota Wellman zdradziła teraz, jaki był powód jej nieobecności. Cierpi na poważną chorobę.

Zobacz także: Jacek Rozenek po udarze popadł w długi. „Pieniędzy nie mam wcale”

Dorota Wellman opowiedziała o chorobie, z którą się zmaga

W rozmowie z Wirtualną Polską popularna dziennikarka postanowiła opowiedzieć o schorzeniu, z którym się zmaga. Okazuje się, że stan Doroty Wellman jest o tyle poważny, że przy zaostrzeniu objawów wymaga ona hospitalizacji. Dziennikarka zdradziła, że cierpi na „potworne migreny”, które odcinają ją z życia:

Nikomu nie życzę takiej choroby przewlekłej. (...) Odcina z życia, tracę wzrok, nie mogę mówić, bo mam ściskoszczęk. Mam tak potworny ból, że trafiam do szpitala. Muszę być poddana różnym zabiegom, które pozwalają mi się z tego bólu wyzwolić.

Dorota Wellman dodała:

Poważna choroba, na którą w moim przypadku właściwie nie ma żadnego lekarstwa. Ona czasami może mnie "wyciąć" na dłużej. Jeśli te bóle są na tyle uporczywe, że trwają, ja po prostu nie mogę przyjść do światła i nie mogę być w dobrej formie.

Gwiazda stacji TVN przyznała, że z tego rodzaju bólem zmaga się od dziecka, jednak z wiekiem ataki przybrały na sile. Na szczęście pojawiają się rzadziej.

Zobacz także: Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach

 

Polecane wideo

Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i...
Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i... - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Lublin (Ocena: 5) 25.02.2023 19:31
https://www.totalna-biologia.pl/choroby/bol-glowy Z każdej choroby jest wyjście. Tylko trzeba usunąć przyczyny. Tu jest odpowied.
odpowiedz
Amaro (Ocena: 5) 25.02.2023 17:24
Wiem że na to nie ma lekarstwa , wystarczy zmienić dietę i zamiast ciasteczek i żreć marchewkę i brokuły ...!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2023 22:39
Shudnąć
odpowiedz
Rolnik (Ocena: 5) 23.02.2023 17:08
Konkurs "40 Lat na biegu" z nagrodami od Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o. w Poznaniu. Zagłosuj i wygraj 2,500 zł - https://40latnabiegu.pl/?page=single&pk=zglciag2023v1mf1674469320vzih4m
odpowiedz

Polecane dla Ciebie