Jacek Rozenek po udarze popadł w długi. „Pieniędzy nie mam wcale”

Aktor o swojej trudnej sytuacji opowiedział w jednym z najnowszych wywiadów.
Jacek Rozenek po udarze popadł w długi. „Pieniędzy nie mam wcale”
Fot. AKPA (Kurnikowski)
21.02.2023

Jacek Rozenek ma za sobą trudne chwile. Przeszedł udar, a jego stan był bardzo poważny. Później potrzebna mu była rehabilitacja. Jak powiedział w rozmowie z „Twoim Imperium”, problemy zdrowotne doprowadziły do trudnej sytuacji finansowej. Aktor ma długi.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski o wspólnym życiu z Katarzyną Cichopek. „Ten dom będziemy modernizować”

Jacek Rozenek szczerze o swojej sytuacji finansowej

Obecnie Jacka Rozenka widzowie mogą oglądać na małym ekranie w serialu „Barwy szczęścia”. Mimo że aktor był w krytycznym stanie, teraz da radę pracować. Niestety, jego sytuacja finansowa nie jest dobra. Były mąż Małgorzaty Rozenek zdradził, że po udarze nie mógł być aktywny zawodowo i stracił cały majątek. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” wyznał, że cały czas próbuje wyjść z zadłużenia:

Straciłem cały majątek. Przed udarem zarabiałem nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, a dziś nie mam nic swojego. Musiałem sprzedać mieszkanie warte milion złotych, żeby spłacić długi. A i tak nie wszystko spłaciłem. Powtarzam: nie mam nic!

Aktor dodał, że na szczęście może już pracować i ma nadzieję, że niedługo odbije się od finansowego dna. Przyznał, że współpracuje z prawnikiem, który pomógł mu w negocjacjach z bankami. Dodał, że chce uniknąć konieczności ogłoszenia upadłości konsumenckiej:

Cały czas walczę o to, żeby uniknąć upadłości konsumenckiej. Ale jak ceny pójdą jeszcze w górę, to wszystko może się zmienić. Inflacja ma dla mnie ogromne znaczenie. Pieniędzy nie mam wcale. Wszystko, co zarobię, idzie na spłatę długów.

Jacek Rozenek przyznał, że o ile wszystko pójdzie po jego myśli, to „na zero” wyjdzie za trzy lata.

Zobacz także: Antoni Królikowski wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania przez policję. „Nie zażywam narkotyków”

 

Polecane wideo

Te zdjęcia zagwarantują Ci świetny humor. Czas przenieść się na chwilę do śródziemnomorskiego raju!
Te zdjęcia zagwarantują Ci świetny humor. Czas przenieść się na chwilę do śródziemnomorskiego raju! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Edyta (Ocena: 5) 27.02.2023 12:56
Ja mam dobre pieniądze z wynajmowania nieruchomości. Trzeba jednak pamiętać, jak ważne jest dobre zarządzanie nieruchomościami, w czym mi pomaga firma Polzen z Gdańska, polecam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie