Małgorzata Ohme w obronie Filipa Chajzera. „Cokolwiek by nie zrobił, to i tak generuje kontrowersyjne opinie”

Dziennikarze wspólnie prowadzą program „Dzień Dobry TVN”.
Małgorzata Ohme w obronie Filipa Chajzera. „Cokolwiek by nie zrobił, to i tak generuje kontrowersyjne opinie”
Fot. AKPA (Podlewski), Instagram.com (https://www.instagram.com/gosiaohme/)
22.02.2023

Filip Chajzer na każdym kroku musi mierzyć się z hejtem. Jego koleżanka z pracy, Małgorzata Ohme, ma pewną teorię, dlaczego tak się dzieje.

Zobacz także: Filip Chajzer z zarzutami UOKiK. Prezenter odniósł się do sprawy

Małgorzata Ohme o hejcie, z którym mierzy się Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wspólnie prowadzą „Dzień Dobry TVN”. Hejt, z którym muszą się mierzyć, nie jest dla nich niczym nowym. Szczególnie krytykowany jest jednak Filip Chajzer. To jego wypowiedzi odbijają się szerokim echem i dla wielu osób są pretekstem do niepochlebnych komentarzy. Małgorzata Ohme w rozmowie z portalem Plotek.pl podzieliła się swoimi przypuszczeniami na temat tego, skąd się bierze hejt na Chajzera:

Filip wiesz, jakby jest Filipem Chajzerem i jak się już urodził, to był Chajzerem i cokolwiek by nie zrobił, to i tak generuje też kontrowersyjne opinie. Często niesprawiedliwie. Myślę, że każdego to dotyka, ale myślę, że coraz mniej. Ja mam mniej hejtu, ale ostatnio mam wrażenie, że więcej.

Dziennikarka podzieliła się także pewną teorią. Jej zdaniem hejt na daną osobę zwiększa się wraz ze wzrostem jej popularności:

Im wyższa jest twoja popularność, to nawet nie zauważasz tego w kontekście swojego życia, tylko zauważasz to w kontekście hejtu. Każde nasze zachowanie jest oceniane. Głównie negatywnie. Mnie jest to łatwiej zrozumieć, ale nie mówię, że mnie to nie dotyka. Mnie jest łatwiej to zrozumieć, że nie jest to historia o nas, a o ludziach, którzy to piszą.

Zobacz także: Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach

Polecane wideo

Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i...
Przepiękna biżuteria, na którą panuje obecnie szał. Perłowe chokery, retro wisiorki i... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie