Sylwia Przybysz zdradza, jak łączy pracę z opieką nad dziećmi. „Nie jesteśmy tym przytłoczeni”

Wokalistka i Jan Dąbrowski niedługo powitają na świecie trzecie dziecko.
Sylwia Przybysz zdradza, jak łączy pracę z opieką nad dziećmi. „Nie jesteśmy tym przytłoczeni”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz/)
17.02.2023

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski jakiś czas temu podzielili się z fanami radosną nowiną. Niedługo na świecie pojawi się ich trzecie dziecko. Para influencerów wychowuje już wspólnie dwie córki – Polę i Nelę. Teraz zdradzili, jak łączą pracę z opieką nad dziećmi.

Zobacz także: Sylwia Przybysz ogłosiła trzecią ciążę!

Sylwia Przybysz o łączeniu pracy z opieką nad dziećmi

Bycie mamą aktywną zawodowo nie jest proste. Często mówi się, że wychowywanie dziecka to praca na cały etat. O łączenie pracy zarobkowej z opieką nad dwiema córkami zapytał Sylwię Przybysz dziennikarz portalu Plotek.pl. W rozmowie z Maciejem Lechocińskim wokalistka zdradziła, że dziewczynkami zajmuje się m.in. opiekunka:

Nasza praca to też trochę nasze życie codzienne. Pokazujemy nasze rodzicielstwo w internecie i to, co robimy w domu. (...) Mamy też pomoc od rodzeństwa i opiekunki dziewczynek, więc zachowujemy równowagę. Nie jesteśmy tym przytłoczeni, a jednocześnie spędzamy z dziewczynkami tak dużo czasu i (...) nie ma nic piękniejszego.

Młoda mama dodała, że praca w wolnym zawodzie bardzo ułatwia zajmowanie się dziećmi. Wraz z ukochanych mogą pracować z domu, przy okazji mając córki na oku. Jan Dąbrowski w odpowiedzi na to samo pytanie postawił na szczerość, przyznając:

Ciężko się to łączy, jeśli mam być szczery. Troszeczkę czuję, że zaniedbałem YouTube'a. (...) Da się to pogodzić, ale nie jest łatwo, każdy rodzic o tym wie.

Zobacz także: Olga Kalicka o samotnym macierzyństwie. „Bywały dni, tygodnie, a nawet miesiące, kiedy byłam kompletnie bez sił”

 

Polecane wideo

Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach
Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
dadada (Ocena: 5) 13.03.2023 08:39
Kiedy następny odcinek w minecraft jaś. prosze.!!!!
odpowiedz
Zosix (Ocena: 5) 18.02.2023 21:30
Napisałam tu pierwszy kom xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie