Maciej Kurzajewski o wspólnym życiu z Katarzyną Cichopek. „Ten dom będziemy modernizować”

Dziennikarz dodał kilka słów o relacji jego mamy z nową ukochaną.
Maciej Kurzajewski o wspólnym życiu z Katarzyną Cichopek. „Ten dom będziemy modernizować”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/)
17.02.2023

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są na językach, odkąd kilka miesięcy temu ogłosili swój związek. W krótkim czasie stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jakie mają plany na przyszłość? Dziennikarz w rozmowie z portalem Pudelek.pl uchylił rąbka tajemnicy. 

Zobacz także: Nowy penthouse CLEO: Przeszklone ściany, własne spa i pokój kinowy ze stucalowym ekranem

Maciej Kurzajewski o wspólnej przyszłości z Katarzyną Cichopek 

Media cały czas donoszą o kolejnych krokach w związku prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Jakiś czas temu mówiło się, że para chce wybudować dom. Teraz w rozmowie z Pudelkiem Maciej Kurzajewski uciął te spekulacje, tłumacząc:

To są czasy, w których nad wszystkim trzeba się dobrze zastanowić. My doszliśmy do wniosku, że dla nas lepszym rozwiązaniem, bardziej praktyczne dzisiaj będzie to, byśmy dostosowali dom, w którym mieszkam do wspólnych potrzeb naszych, naszych dzieci, także mojej mamy. Ten dom będziemy modernizować.

Dziennikarz dodał:

Kasia wspólnie z architektem, z którym pracowała i tworzyła program aranżacyjny dla kanału TVP Kobieta, mają bardzo dużo pomysłów, jak to zrobić, jak powinien wyglądać finalnie ten nasz dom. Najważniejsze jest to, że w tym domu, każda z bliskich nam osób znajdzie swoje bezpieczne, komfortowe miejsce.

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” zdradził, że w domu znajdzie się miejsce także dla jego mamy. Zaznaczył, że cieszy się z tak dobrych relacji Katarzyny Cichopek z przyszłą teściową:

Oby została z nami jak najdłużej i zawsze nam towarzyszyła. Pewnie, że tak, bardzo mnie to cieszy, że panie też tak doskonale się rozumieją, właściwie innego scenariusza nie brałem pod uwagę. Korzystamy na tym wspólnie. Wspólnie dajemy sobie wsparcie, my też mamy ogromną pomoc ze strony mojej mamy i jeżeli możemy stworzyć taką rodzinę wielopokoleniową - to to jest tylko na plus dla nas wszystkich.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała zdjęcie z łazienki. Jej filiżanka jest warta majątek

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pytanienasniadanie_TVP2 (@pytanienasniadanie)

Polecane wideo

Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach
Najbardziej zoperowane polskie celebrytki. Tak wyglądały na starych zdjęciach - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Rolnik (Ocena: 5) 23.02.2023 17:09
Konkurs "40 Lat na biegu" z nagrodami od Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o. w Poznaniu. Zagłosuj i wygraj 2,500 zł - https://40latnabiegu.pl/?page=single&pk=zglciag2023v1mf1674469320vzih4m
odpowiedz

Polecane dla Ciebie