Filip Chajzer z zarzutami UOKiK. Prezenter odniósł się do sprawy

Podobne oskarżenia dotyczą Dody i Małgorzaty Rozenek-Majdan.
Filip Chajzer z zarzutami UOKiK. Prezenter odniósł się do sprawy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/filip_chajzer/)
14.02.2023

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta już jakiś czas temu zaczął przyglądać się internetowej działalności gwiazd. Teraz UOKiK wziął pod lupę Filipa Chajzera, Dodę i Małgorzatę Rozenek-Majdan. Mają im grozić wysokie kary za nieoznaczanie reklam w postach. Portal Plotek.pl zapytał Filipa Chajzera, jak odnosi się do zarzutów. Prezenter zbytnio się nimi nie przejmuje.

Zobacz także: Sandra Kubicka poprowadzi nowe reality show TVP

Filip Chajzer odniósł się do zarzutów UOKiK

Jak udało się ustalić UOKiK, Filip Chajzer ma nie wykazywać, że posty publikowane na jego profilu, z których czerpie korzyści finansowe, są sponsorowane. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” może zostać obciążony karą, która wyniesie nawet 10% jego rocznego obrotu. Plotek.pl napisał do Filipa Chajzera z prośbą o komentarz. W odpowiedzi portal dostał następujące słowa:

Deklaruję pełną wolę współpracy z urzędem. O rzekomych zarzutach dowiedziałem się dziś w trakcie śniadania (ciastko&kawa) z internetu. Oficjalnie nikt mi ich nie postawił.

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan także z zarzutami

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan również muszą się mierzyć z oskarżeniami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Obie już się do tego odniosły. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że nie otrzymała jeszcze oficjalnego pisma, jednak podobnie jak Filip Chajzer deklaruje chęć współpracy z urzędem. Z kolei Doda zapewnia, że nigdy celowo nie ukrywała żadnej współpracy reklamowej. Wokalistka zaznaczyła:

Fakt, iż zapomnę oznaczyć jednego story podczas mojej kampanii wizerunkowej, która trwa rok, nie zmienia faktu, iż nie jest ukrywana.

Zobacz także: Edward Miszczak komentuje zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej. „Była długo. Przyszli nowi”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)

 

 

Polecane wideo

Włosi to pionierzy oryginalnego wystroju wnętrz. Zamarzysz, żeby urządzić tak swój dom!
Włosi to pionierzy oryginalnego wystroju wnętrz. Zamarzysz, żeby urządzić tak swój dom! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Rozumiem bardzo dużo (Ocena: 5) 15.02.2023 21:18
What?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2023 21:37
Maluba...czekaj na swoj pozew xD nie ma dnia zebys czego nie reklamowala na swoim durnym instastory. wszystkie poprzednie sa juz zapisane.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie