Rihanna skradła show na Super Bowl 2023. Ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka

Występ Rihanny wprawił jej fanów w zachwyt, ale i osłupienie.
Rihanna skradła show na Super Bowl 2023. Ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/bapgalriri/)
13.02.2023

Super Bowl jest wydarzeniem, które budzi wiele emocji. Nietrudno się temu dziwić, to w końcu finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi, czyli National Football League (NFL). Najważniejsze sportowe wydarzenie roku w Stanach Zjednoczonych zawsze uświetniają też występy światowych gwiazd muzyki. Tegoroczny Super Bowl wszyscy z pewnością zapamiętają na długo ze względu na spektakularne wystąpienie Rihanny. Barbadoska wprawiła podczas niego swoich fanów nie tylko w zachwyt, ale i osłupienie. Podzieliła się bowiem ze wszystkimi wspaniałą nowiną.

Zobacz także: „Gdy jest tak ubrana, zaczyna mieć nade mną władzę totalną”. Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie

Rihanna w drugiej ciąży

Rihanna pojawiła się na scenie Super Bowl po długiej przerwie - nie koncertowała przez wiele lat.  Nie straciła jednak nic ze scenicznej brawury, z jakiej zawsze słynęła. W trakcie trzynastominutowego koncertu, podczas którego zaśpiewała kilka swoich największych hitów, elektryzowała. Uwagę wszystkich od razu przykuł nie tylko jej intrygujący total look w odcieniu ognistej czerwieni, ale i zaokrąglone kształty. 

Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jego ojcem jest amerykański raper A$AP Rocky. Para wychowuje razem dziecko, które przyszło na świat w maju 2022 roku. Jako że bardzo chronią swoją prywatność, do dziś nie jest znane jego imię. 

Zobacz także: To jedno z najładniejszych imion żeńskich. Kobiety, które je noszą, uważa się za bardzo zmysłowe

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rihanna Fan Page (@bapgalriri)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rihanna Fan Page (@bapgalriri)

Polecane wideo

Te papryczki są wyzwaniem nawet dla amatorów piekielnie ostrych smaków. Oto ranking najostrzejszych papryk świata
Te papryczki są wyzwaniem nawet dla amatorów piekielnie ostrych smaków. Oto ranking najostrzejszych papryk świata - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie