Paulina Smaszcz skończyła 50 lat. „W tym roku nie ma celebracji”

Dziennikarka zaczyna nowy etap w życiu.
Paulina Smaszcz skończyła 50 lat. „W tym roku nie ma celebracji”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/)
09.02.2023

8 lutego br. Paulina Smaszcz skończyła 50 lat. W tym roku zrezygnowała jednak z hucznego obchodzenia swojego święta. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak spędziła ten dzień. Dodała też, jaki będzie jej największy prezent.

Zobacz także: Magdalena Boczarska o związku z młodszym mężczyzną. „Generalnie ciągle panuje ostracyzm”

„Mam bardzo skromne urodziny”

Niedawno swoje 50. urodziny obchodził Maciej Kurzajewski. Wówczas jego była żona, Paulina Smaszcz, złożyła mu życzenia niepozbawione uszczypliwości. Teraz sama świętowała okrągłe urodziny. Portal Plotek.pl skontaktował się z dziennikarką, aby zapytać ją, co będzie robić tego dnia. Okazało się, że nie myśli nawet o hucznym świętowaniu. Ma ku temu ważny powód. Jak powiedziała:

Mam bardzo skromne urodziny, ponieważ w najbliższych godzinach przyjdzie na świat moja wnuczka, która jest dla mnie największym prezentem na świecie. Także w tym roku nie ma celebracji, ponieważ mam najpiękniejszy prezent.

Popularna dziennikarka pod koniec poprzedniego roku pochwaliła się radosną nowiną. Jej rodzina się powiększy. Na świat przyjdzie pierwsza wnuczka dziennikarki. Jej syn wraz z partnerką spodziewają się dziecka, córki.

Zobacz także: „Najpiękniejsza łazienka w Polsce” i bardzo oryginalna kuchnia. Tak mieszka Mama Ginekolog

Polecane wideo

Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją!
Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ilona (Ocena: 5) 26.02.2023 21:13
Wszystkiego najlepszego. Moja matula z okazji 50-tych urodzin roombe dostała, kwiaty i zestaw kosmetyków. była zachwycona.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie