Paulina Smaszcz opowiedziała, kim jest jej nowy partner! „To obcokrajowiec w moim wieku”

Kim jest tajemniczy mężczyzna z jej nagrań?
Paulina Smaszcz opowiedziała, kim jest jej nowy partner! „To obcokrajowiec w moim wieku”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/?hl=pl)
07.02.2023

Od kiedy wyszło na jaw, że Maciej Kurzajewski spotyka się z Katarzyną Cichopek, jego była żona nie szczędzi mu gorzkich słów. Ostatnio złożyła mu zaskakujące życzenia urodzinowe: Paulina Smaszcz do byłego męża: „Jakim trzeba być człowiekiem, by matkę swoich synów, a mieliśmy ich pięciu…”

Dla równowagi od czasu do czasu dziennikarka zamieszcza również w social mediach nagrania ze swoim partnerem. Kim jest tajemniczy mężczyzna z jej nagrań?

Kim jest partner Pauliny Smaszcz?

W rozmowie z Co Za Tydzień dziennikarka wyjawiła, że jej wybranek jest inżynierem i pochodzi z Holandii, a zatem nie kojarzył „kobiety-petardy”, ani nie miał pojęcia, że jest ona osobą publiczną. Dodała, że ich charaktery są zupełnie różne, ponieważ dziennikarka jest wybuchowa i pełna energii, a jej partner - wyciszony i spokojny.

Cudowne jest też to, że nie ma mediów społecznościowych, w ogóle go nie interesuje ten świat (…). Daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju, którego bardzo potrzebowałam, a od wielu lat go nie zaznałam (…)

Dzięki Bogu mamy wspólny ten system wartości. On jest też po przejściach, jest w moim wieku. W sensie osobowościowym jest to kontrast, ale w sensie takich przewodnich rzeczy, które powinny towarzyszyć życiu, to jest to taka sama osoba.

Kibicujecie „kobiecie-petardzie” i jej związkowi?

Zobacz także: Mama Ginekolog przyjmowała koleżanki poza kolejnością? Teraz się tłumaczy. „Jestem lekarzem z powołania”

Polecane wideo

Antresola i trzy garderoby. Jak po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim mieszka Paulina Smaszcz?
Antresola i trzy garderoby. Jak po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim mieszka Paulina Smaszcz? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie