Mama Ginekolog przyjmowała koleżanki poza kolejnością? Teraz się tłumaczy. „Jestem lekarzem z powołania”

Przyznała się do tego podczas live’a na Instagramie.
Mama Ginekolog przyjmowała koleżanki poza kolejnością? Teraz się tłumaczy. „Jestem lekarzem z powołania”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mamaginekolog/)
06.02.2023

Mama Ginekolog znowu jest na językach, po tym jak na jednym z instagramowych live’ów przyznała, że do swojego gabinetu, który prowadzi na NFZ, przyjmuje koleżanki bez kolejki. Tłumaczyła, że ma taki sposób na skracanie kolejek. Internautom nie spodobało się to wyznanie. Teraz Mama Ginekolog się tłumaczy.

Zobacz także: Zofia Zborowska walczy z chorobą. „Nie mam już siły”

Mama Ginekolog tłumaczy się na Instagramie

Niezadowolenie internautów do tego stopnia dało się we znaki Mamie Ginekolog, że postanowiła zamieścić sprostowanie. Twierdzi, że jej wypowiedź o przyjmowaniu koleżanek bez kolejki została źle zrozumiana:

Porównywanie, że ktoś inny nie uzyskał świadczenia, bo moja koleżanka uzyskała, jest nieprawdą. To nie ma żadnego związku przyczynowo-skutkowego.

Lekarka przyznała także, że na wizytę poza kolejnością mają szansę nie tylko jej koleżanki, lecz także kobiety, które potrzebują natychmiastowej pomocy:

Jestem lekarzem z powołania. Tak to czuję. Każda moja pacjentka ma do mnie numer telefonu. W ginekologii, a w szczególności w położnictwie nie można przewidzieć, kiedy moja pomoc będzie potrzebna, dlatego bardzo często pacjentki zgłaszają się właśnie w ten sposób. Niezależnie czy prywatnie są moją koleżanką (rzadko), czy nie (bardzo często).

Podkreśliła także:

Pacjent to pacjent. Nieważne, czy to moja mama, koleżanka, czy sąsiadka. Jeśli ktoś zgłasza mi problem zdrowotny, to pomagam, jak potrafię.

Zobacz także: Sylwia Przybysz ogłosiła trzecią ciążę!

 

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2023 19:42
Nigdy nie było i nie będzie równości, czas się z tym pogodzić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2023 19:23
Plebs się burzy, że nie ma takich znajomości.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 06.02.2023 19:40
Mnie zastanawia, kto w ogóle tego tłuka obserwuje. Milion niezdanych egzaminów, sama się chwali swoją niewiedzą i działaniem niezgodnym z prawem, dostaniem się na studia poprzez przekręt, bo normalnie by się nie dostała. Laski serio są tak tępe, żeby tę panią traktować jak kogoś mądrego?
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie