Zofia Zborowska walczy z chorobą. „Nie mam już siły”

Aktorka od czterech miesięcy zmaga się z...
Zofia Zborowska walczy z chorobą. „Nie mam już siły”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/zborowskazofia/)
06.02.2023

Zofia Zborowska za pośrednictwem Instagrama dała upust swojej frustracji. Dodała post, w którym opisała swoją walkę z zapaleniem zatok. Jak się okazuje, aktorka od czterech miesięcy nie może zwalczyć choroby. Przyznała, że już kolejny raz jest na antybiotyku.

Zobacz także: Antresola i trzy garderoby. Jak po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim mieszka Paulina Smaszcz?

Zofia Zborowska od czterech miesięcy nie może pokonać choroby

Obecna pogoda sprzyja różnego rodzaju infekcjom. Przekonała się o tym Zofia Zborowska. Aktorka podzieliła się z fanami swoimi doświadczeniami. Dodała na Instagrama post, w którym napisała:

Dobra mina do złej gry. Zapalenie zatoki klinowej. Od października jestem trzeci raz na antybiotyku. Tym razem 10 dni. Nie mam już siły. Bez kitu.

Aktorka dodała, że wcześniej cieszyła się dobrym zdrowiem:

Przez ostatnie 20 lat antybiotyk mógł dla mnie nie istnieć. Aż przyszła jesień/zima z bąbelkiem. Jak tak ma wyglądać życie w Polsce z małym dzieckiem, to ja chyba mówię pass.

Post gwiazdy spotkał się z dużym zrozumieniem fanów, a szczególnie rodziców, którzy w komentarzach pisali:

Ja mam na tym punkcie fioła, ale się wypowiem. Czasem nawracające infekcje to po prostu nabyte niedobory odporności. Wiadomo, że łapiemy wszystko o dzieciaków, jednak czasem może kryć się pod tym coś więcej. Warto o tym pamiętać.

Łączę się w bólu - nigdy tyle nie chorowałam, od kiedy pojawiły się dzieci. Od gryp jelitowych, po zapalenia górnych dróg oddechowych, kaszle trwające trzy tygodnie. Wymęczające, wyczerpujące. Łączę się w bólu.

Zobacz także: Wersow zaczęła malować obrazy! Pokazała je na Instagramie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zosia Zbo Wro (@zborowskazofia)

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2023 06:51
Ja przez całe życie do 30stki nie potrzebowałam antybiotyków, aż nie zaczęłam pracy w pewnym biurze gdzie była (podobno zagrzybiona, niby czyszczona) klima... ciągle zwolnienia, zapalenia zatok, antybiotyki. Potem pojawiła się alegia. Od pięciu lat tam nie pracuje, a problemy które zaczęły się wtedy, ciągną się do dziś. Teraz od października lecze przeziębienie... czasami uj mnie już strzela.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie