Emily Ratajkowski w Warszawie!

Jaki był cel jej wizyty?
Emily Ratajkowski w Warszawie!
01.02.2023

Wczoraj, późnym popołudniem jedna z najpopularniejszych top modelek pojawiła się w centrum Warszawy. Co amerykańska gwiazda robi w Polsce? 

Emily Ratajkowski w Warszawie

Modelka była widziana późnym popołudniem przed jednym z ekskluzywnych, warszawskich hoteli w sportowym outficie – krótkiej puchówce, spodniach koloru khaki i białych sneakersach. W polskich mediach pojawiła się informacja, że wizyta Emily Ratajkowski ma związek z najnowszą kampanią CCC, która słynie ze współpracy z międzynarodowymi gwiazdami. Informacja wydaje się potwierdzona, gdyż na zdjęciach w tle widać wielkie torby z logo marki.

Emily Ratajkowski jest obecnie jedną z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd, o której piszą media na całym świecie. Modelka o polskich korzeniach może pochwalić się kontraktami z topowymi domami mody, a także własną marką bieliźnianą. Jej instagramowe konto @emrata śledzi niemal 30 milionów obserwujących. Rozgłos przyniosła jej również książka „Moje ciało”, gdzie bez ogródek mówi o swoim podejściu do cielesności i wyglądu.

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie