Adam Levine i Behati Prinsloo znów zostali rodzicami. Muzyk chciał nazwać trzecie dziecko imieniem kochanki

Tak się faktycznie stało?
Adam Levine i Behati Prinsloo znów zostali rodzicami. Muzyk chciał nazwać trzecie dziecko imieniem kochanki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/behatiprinsloo/)
31.01.2023

Wrzesień ubiegłego roku nie był dla wizerunku Adama Levine najszczęśliwszy. Wyszło bowiem wówczas na jaw, że wokalista Maroon 5 ma romans z instagramową modelką Sumner Stroh. Kobieta ujawniła w social mediach treść pikantnych SMS-ów, które ze sobą wymieniali. Całą sytuację dodatkowo pogarszał fakt, że żona muzyka, Behati Prinsloo była w tym czasie w trzeciej ciąży.

Zobacz także: Paulina Smaszcz do byłego męża: „Jakim trzeba być człowiekiem, by matkę swoich synów, a mieliśmy ich pięciu…”

- Sumner dodała również wideo, w którym przeprasza Behati Prinsloo i jej dzieci za romans, ale zaznacza, że ma pełną świadomość tego, co zrobiła i jaką rolę odegrała w tej aferze oraz zapewniła, że nie chce się stawiać w roli ofiary. Podkreśliła jednak, że w trakcie jej romansu była przekonana o rozstaniu Levine’a i Prinsloo, które nie zostało jeszcze oficjalnie przedstawione w mediach, dlatego gdy prawda wyszła na jaw, czuła się oszukana i zmanipulowana – wyjaśnia serwis kozaczek.pl.

Co ciekawe, wokalista Maroon 5 w jednej z wiadomości dopytywał kochankę, czy miałaby coś przeciwko, gdyby nadał córce jej imię. Czy faktycznie tak się stało? Póki co wiadomo jedynie, że on i była modelka Victoria’s Secret doczekali się właśnie trzeciej pociechy. Nie podali jednak do oficjalnej informacji, jakiej jest płci oraz jak się będzie nazywać.

Myślicie, że kryzys w tym związku został zażegnany na dobre?

Polecane wideo

Kobiecy ideał piękna. Mężczyźni wyznali, jakie wymiary podobają im się najbardziej
Kobiecy ideał piękna. Mężczyźni wyznali, jakie wymiary podobają im się najbardziej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie