Katarzyna Skrzynecka szczerze o staraniach o potomstwo. „Oczekiwałam dziecka 4 razy”

Aktorka wraz z mężem wychowują córkę.
Katarzyna Skrzynecka szczerze o staraniach o potomstwo. „Oczekiwałam dziecka 4 razy”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/)
18.01.2023

Katarzyna Skrzynecka wraz z partnerem i córką tworzą szczęśliwą rodzinę. Aktorce bardzo zależało na dziecku. Teraz zdradziła, jak wyglądała jej wyboista droga do macierzyństwa.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka odpowiada na złośliwy komentarz internautki. Poszło o ingerencję w urodę

„Ja tej nadziei nigdy nie straciłam”

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w listopadzie 2011 roku powitali na świecie pociechę. Córka Alikia Ilia jest ich oczkiem w głowie. Jak donoszą media, aktorka ma także bardzo dobry kontakt z córką męża z poprzedniego związku, Paulą Łopucką. Katarzyna Skrzynecka realizuje się jako matka i żona, jednak jej życie nie zawsze było sielanką. Musiała przejść trudną drogę, aby zostać mamą. Podczas rozmowy z Magdą Mołek w programie „W moim stylu” gwiazda zdradziła, że miała za sobą nieudane próby starania o dziecko. Jak powiedziała:

Ja 4 razy oczekiwałam dziecka, zanim moja Alikia się szczęśliwie i zdrowo urodziła. Urodziłam Alisię dopiero, mając 40 lat skończone. Wcześniej za każdym razem była na to nadzieja i w którymś momencie po 3, po 4, po prawie 5 miesiącach najdalej jednak okazywało się, że jeszcze nie tym razem, że jeszcze się nie uda.

Katarzyna Skrzynecka przyznaje, że takie nieudane próby są bardzo trudne, jednak apeluje do kobiet, które są w podobnej sytuacji, aby nie traciły nadziei:

Ja tej nadziei nigdy nie straciłam i zawsze mówię kobietom, które planują macierzyństwo lub marzą o macierzyństwie, niestety przechodzą te nieudane próby, nie poddawajcie się. Dopóki medycyna nie powie wam, że absolutnie nie możesz, nie dasz rady (...), dopóki nie usłyszysz takiej diagnozy, że po prostu się nie da, nie wolno się poddawać i trzeba próbować.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o powodach odejścia z „Królowych życia”. Postawiła na szczerość

Źródło: pudelek.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Polecane wideo

Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem”
Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
aniela (Ocena: 5) 20.01.2023 11:32
Jeśli nie mamy możliwości w danej chwili udać się do lekarza, można zajrzeć na stronkę naturalna plodnosc pl, tam są bardzo ciekawe artykuły dotyczące kobiecych problemów różnego rodzaju
odpowiedz
Sonia (Ocena: 5) 20.01.2023 11:19
Śliczna ta dziewczynka. Z resztą ładni rodzice, to jaka ma być córka :D zazdroszczę, też staramy się o dziecko, na razie kontroluję i zapisuję cykle na cyclotest MyWay żeby wiedzieć kiedy owulacja nastepuje przy moich nieregularnych cyklach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie