Dagmara Kaźmierska o powodach odejścia z „Królowych życia”. Postawiła na szczerość

Dlaczego zrezygnowała z udziału w programie?
Dagmara Kaźmierska o powodach odejścia z „Królowych życia”. Postawiła na szczerość
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/queen_of_life_77/)
17.01.2023

Dagmara Kaźmierska była związana z programem „Królowe życia” od początku jego emisji. To właśnie ona była jednym z najbardziej barwnych ptaków programu. Zdecydowała się jednak zrezygnować z udziału w nim. Teraz zdradziła, dlaczego.

Zobacz także: Klaudia Halejcio narzeka na zbędne kilogramy. Podniosła ciśnienie internautom

Dagmara Kaźmierska zdradziła, dlaczego odeszła z „Królowych życia”

Pomimo tego, że zaskarbiła sobie bardzo dużą sympatię widzów, Dagmara Kaźmierska zdecydowała się odejść z programu emitowanego przez stację TTV. Teraz w rozmowie z dziennikarzem portalu plotek.pl wyznała, co było tego powodem. Jak powiedziała:

Troszkę się zmęczyłam już, ale przede wszystkim zdrowie mi nie pozwoliło. Bardzo doskwierały mi nogi. Byłam też mniej aktywna. Nagrywaliśmy program. Trzeba było być w ruchu, muszą być emocje, musi być akcja. Ciągle wtedy szukałam miejsca do siedzenia. Byłam już troszkę przytyta i umęczona.

Celebrytka podczas rozmowy z Wiktorem Krajewskim opowiedziała również, czemu w ogóle zdecydowała się wziąć udział w reality show:

Chciałam wszystkim udowodnić, że im jeszcze pokażę, bo wielu już na mnie postawiło krzyżyk. Mówili: No już nie będzie królową. Jak wyjdzie z pudła, nie będzie królową. U mnie w mieście zawsze byłam królową, więc chciałam troszkę zagrać wszystkim na noskach.

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska ma kryminalną przeszłość, której się nie wypiera. Szczerze opowiedziała o swoim życiu w książkach, które zostały wydane.

Zobacz także: Polska lalka Barbie jest teraz w Warszawie! Wykwintny posiłek, szampan i bajońsko droga stylizacja

 

Polecane wideo

Po czym poznasz złego fryzjera? 7 sygnałów ostrzegawczych
Po czym poznasz złego fryzjera? 7 sygnałów ostrzegawczych - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 19.01.2023 15:32
Będzie jej bardzo brakować w programie! :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie