Jacek Rozenek wspomina małżeństwo z Małgorzatą. „Pierwszych pięć lat to była bajka…”

Para doczekała się dwóch synów.
Jacek Rozenek wspomina małżeństwo z Małgorzatą. „Pierwszych pięć lat to była bajka…”
Fot. AKPA (Kurnikowski)
10.01.2023
Sylwia Kropiewnicka

Jacka Rozenka obecnie możemy oglądać na małym ekranie w serialu „Barwy szczęścia”. W ostatnim czasie aktor udzielił szczerego wywiadu portalowi plotek.pl, w którym opowiedział w kilku słowach m.in. o małżeństwie z Małgorzatą Rozenek.

Zobacz także: Mama Igi Świątek o relacji z córką. „Kontakt jest mocno ograniczony”

Jacek Rozenek o byłej żonie, Małgorzacie 

Jacek Rozenek w rozmowie z dziennikarzem plotek.pl podkreślił, że mimo tego że z Małgorzatą Rozenek rozstali się wiele lat temu, pozostają w dobrych relacjach. Jednak to małżeństwo uświadomiło mu, że miłość może się bardzo szybko skończyć. Jak powiedział:

To był fantastyczny okres małżeństwa. Pierwszych pięć lat to była bajka, ale później się ona skończyła. Tak to w życiu bywa. W tym wszystkim okropne jest nie to, że tak się stało, bo miało prawo się stać, ludzie się zmieniają. Straszne jest to, że teraz jest to nagminne. Gdy widzę, jak ludzie biorą ślub, myślę sobie: Boże, ci ludzie, którzy teraz się kochają, za góra dziesięć lat będą się obrzucać inwektywami.

Z rozmowy aktora z Wiktorem Krajewskim dowiadujemy się także, że oboje z byłą żoną mają silne osobowości. Na rozpad ich małżeństwa mógł wpłynąć fakt, że zarówno on jak i ona związali się z show-biznesem. Jacek Rozenek dodał:

Mamy wspólne dzieci. To wystarczy za wszystko. Do końca życia jesteśmy związani w pewien sposób i oczywiście też przez wspólne przeżycia. (...) Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy się nienawidzić?

Aktor zdradził, że potrafi być sam i nie chce na siłę wchodzić w nową relację:

Przez lata byłem zakochany, ale powiem coś bardzo niepopularnego - możemy żyć bez partnera. Ja bardzo lubię ludzi, nawet bardziej niż przed chorobą. Jednak nie wyobrażam sobie zakochać się i ciągnąć jakąś dziewczynę do ślubu.

Zobacz także: Jak mieszka Magda Gessler? Jej uroczy dom jest stylowy i pełen fantazji

Źródło: plotek.pl 

Polecane wideo

Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥
Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2023 18:19
Weź się gościu ogarnij. Olej baby i zacznij dbać o zdrowie.
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 10.01.2023 15:47
Życzymy dużo szczęścia i udanych relacji! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie