Mama Igi Świątek o relacji z córką. „Kontakt jest mocno ograniczony”

Mama Igi Świątek jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się w temacie relacji ze swoją córką.
Mama Igi Świątek o relacji z córką. „Kontakt jest mocno ograniczony”
Fot. AKPA (Jacek Kurnikowski)
10.01.2023

2022 rok zdecydowanie należał do Igi Świątek. Nikogo chyba więc nie dziwi, że zwyciężyła plebiscyt na Sportowca Roku. Nie tylko ona cieszy się z nagrody. Jej szkoleniowiec również zdobył tytuł, został bowiem Trenerem Roku. Nie w każdej osobie ze swojego otoczenia Iga Świątek ma jednak tak mocne wsparcie. Jak się okazuje, jej relacje z matką są dość chłodne. Po wygranym meczu dostaje od niej gratulacje… mailem.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze starszą córką. Na zdjęciu widać twarz Klary!

Mama Igi Świątek o relacji ze swoją córką

Dorota Świątek udzieliła niegdyś wywiadu portalowi WP Sportowe Fakty, w którym opowiedziała, jak wyglądają jej relacji z córką:

Zawsze gratuluję córce wygranych tytułów, najczęściej drogą mailową. Natomiast kontakt jest mocno ograniczony. Iga często przebywa za granicą, ma bardzo napięty terminarz i wiele obowiązków. Jest pochłonięta swoimi sprawami zawodowymi. Rozumiem to. Zresztą jako dorosła osoba sama określa i kształtuje relacje z innymi. Poza odległością i napiętym grafikiem na nasze relacje wpływają też czynniki rodzinne, ale nie chciałabym zgłębiać tematu. Tutaj postawmy kropkę.

Mama Igi Świątek dodała, że to dzięki jej ciężkiej pracy córki miały możliwość realizowania swoich pasji. Dorota Świątek jest specjalistką stomatologii. Jak powiedziała:

Nie czuję, bym wycofała się na własne życzenie z jej życia sportowego. Żeby kogoś wspierać, nie trzeba fizycznie przy nim być. Byłam mamą wielozadaniową i faktycznie dużo czasu stałam z boku fotela stomatologicznego, aby zapewnić obydwu córkom wszechstronny rozwój osobisty. To pozwoliło im co roku cieszyć się wyjazdami na ferie zimowe i wakacje, a także podróżować po Polsce i Europie w celu realizacji ich pasji sportowych i podróżniczych. Pozwoliło na zaspakajanie ich wszelkich potrzeb i aspiracji. Nie tylko sportowych.

Zobacz także: Tak wygląda najpiękniejsza piłkarka świata. Ma 23 lata i jest fanką Roberta Lewandowskiego

 

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 9.01. - 15.01.
Horoskop tygodniowy 9.01. - 15.01. - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2023 22:52
Siema bo siema
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2023 07:44
O rany, po co to rozdrapywać? Córki prawie nie widuje, ona lata po świecie, a matka zarabiała na to, żeby Iga miała możliwość rozwoju. Jest wziętą dentystką wiec rozwija się w tym kierunku zamiast latać z córką po świecie i ma do tego prawo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie