Katarzyna Skrzynecka odpowiada na złośliwy komentarz internautki. Poszło o ingerencję w urodę

Aktorka zaprzecza, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.
Katarzyna Skrzynecka odpowiada na złośliwy komentarz internautki. Poszło o ingerencję w urodę
Fot. AKPA (Gałązka)
05.01.2023

Katarzyna Skrzynecka cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Obecnie widzowie mogą ją oglądać w serialu „Na dobre i na złe”. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. Pod jednym z postów na Instagramie internautka zarzuciła jej ingerowanie w swoją urodę. Katarzyna Skrzynecka ostro jej odpowiedziała.

Zobacz także: Maffashion o kolejnym dziecku. „Obecnie jestem na nie”

Odpowiedź Katarzyny Skrzyneckiej na kąśliwy komentarz

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z gwiazd, które za pośrednictwem Instagrama postanowiły złożyć swoim fanom życzenia. Pod postem oprócz pozdrowień, pojawił się także niepochlebny komentarz jednej z internautek. Kobieta zarzuciła aktorce ingerowanie w urodę:

Pani Katarzyno, proszę zdradzić, jak to się stało, że nie miała pani żadnych zabiegów medycyny estetycznej, a ma pani gładkie czoło, które nie tak dawno było mega pomarszczone? Pytam dlatego, że sama mam zmarszczki, a chciałabym jak pani, bez ingerencji igły, się ich pozbyć. Proszę zatem uchylić rąbka tajemnicy. Również uczęszczałam na solarkę jak pani, a wiemy, że to mega postarza skórę.

Mimo że Skrzynecka często musi odpierać podobne ataki, tym razem nie wytrzymała. Skomentowała wpis w ostrych słowach:

Zmarszczki mimiczne zarówno na czole, jak i przy oczach mam od nastych lat mego życia, na okoliczność mojej ekspresyjnej mimiki i częstego szczerego uśmiechu, które w sobie cenię - jakie były, takie są nadal i na szczęście nigdy nie zniknęły.

Aktorka dodała:

Owszem, nie tknęłam swojej twarzy ani igłami, ani nićmi, ani skalpelem, ani liftingiem, chociaż tak to panią frustruje. Wrażenie gładkiej twarzy na zdjęciach zależy czasem od dobrego makijażu, scenicznego światła i odpowiednio pogodnej mimiki.

Celebrytka odniosła się także do zarzutów dotyczących korzystania z solarium:

Z "solary", jak to pani nazywa, korzystam raz do roku na greckiej plaży na wakacjach z rodziną, a śniadą karnację przez cały rok zawdzięczam dobrym genom mojego pięknego taty.

Katarzyna Skrzynecka straciła pracę w Polsacie

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna zawodowo. Oprócz pracy na planie „Na dobre i na złe”, była także jednym z jurorów show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak jednak donosi portal wirtualnemedia.pl, gwiazda pożegnała się już z tą posadą. Przypomnijmy, że aktorka była związana z programem przez 17. sezonów. Najpierw jako uczestniczka, potem została poproszona o objęcie funkcji jednego z jurorów. Nie są to jedyne zmiany w programie. Dwa tygodnie wcześniej z fotelem jurora show pożegnał się także Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Dorota Wellman opowiedziała o swoim dzieciństwie. „Wszystko było cenne, bo było tego mało”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Polecane wideo

Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥
Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Ethjiorrghjppsfhjlafjllxzxvmefj w pp (Ocena: 5) 07.01.2023 12:40
Fryiopppadftghjl w tym roku nie udało i nie tylko jako dsfghjkkłlxxvnńcgbjjjkkloiyyyyrewedghhkkl i nie tylko w jednym ioopp w przypadku zakupu na raty zaległych płatności i i i i i i i nie wiem jak się okazało że w przypadku braku czasu do stracenia yuuiioopllwwt w tym czasie i tak jest i jak oceniają dam ci Jezu mały wózek ładny. i tak dalej ddghjkolp
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2023 23:49
Sprawdzajcie swoje piersi, chodźcie do lekarza i w domu róbcie samobadania! Ja dowiedziałam się za późno żeby uratować pierś! :( Do samobadania są takie fajne teraz rękawice specjalne femiglove, do lekarza przecież też nie ma co się bać chodzić!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie