Aleksandra Żebrowska pokazała intymny kadr. To odpowiedź na niepochlebny komentarz

Żona Michała Żebrowskiego znana jest z poczucia humoru i dystansu.
Aleksandra Żebrowska pokazała intymny kadr. To odpowiedź na niepochlebny komentarz
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/olazebrowska/)
03.01.2023
Sylwia Kropiewnicka

Aleksandra Żebrowska jest aktywna na Instagramie i pokazuje życie matki czwórki dzieci bez słodzenia. Tym zaskarbiła sobie sympatię wielu kobiet. Jednak nie wszystkim podoba się jej bezpośredniość i otwartość. Często musi się mierzyć z niepochlebnymi komentarzami. Tak było w tym przypadku. Aby utrzeć nosa hejterce, Żebrowska pokazała intymny kadr. Przesadziła?

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała męża. Pod zdjęciem masa komentarzy

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z toalety

Pierwszy post, który w tym roku dodała na Instagrama żona Michała Żebrowskiego, jest nieco nietypowy. Widzimy na nim, jak kobieta siedzi na toalecie i przy okazji karmi córkę piersią. Żebrowska wyjaśniła, że jest to odpowiedź na pewien komentarz. Wpis głosił:

Zwymiotować można. Jak możesz pokazywać pierś całą w żyłach? Przy czynnościach fizjologicznych, jak sikasz, też w końcu będą relacje? Przecież to są intymne sprawy, nie każdy chce oglądać takie widoki. To jest przesada i uważam, że to powinno być blokowane. Jako kobieta czuję obrzydzenie i niesmak, widząc coś takiego.

Właśnie dlatego zdecydowała się dodać dokładnie takie zdjęcie. Opinie internautów pod najnowszym postem Aleksandry Żebrowskiej są jednak podzielone. Niektórzy pochwalili jej dystans:

Kto nie doświadczył karmienia na kiblu, nie zaznał prawdziwego życia.

Inni z kolei przestali ją obserwować:

Dla mnie to tez przesada. Nie chodzi o to, żeby cały czas pokazywać cukierkowo, ale z drugiej strony wszystko ma swoje granice. Dla mnie to tez już przesada. Spadam stąd.

Zobacz także: Dorota Szelągowska wspomina miniony rok. Zdradziła, że cierpiała na poważną chorobę

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Polecane wideo

Modowe hity 2023 roku. Kolorowe marynarki, wzorzyste spodnie i romantyczne sukienki to rzeczy, bez których się nie obejdziesz
Modowe hity 2023 roku. Kolorowe marynarki, wzorzyste spodnie i romantyczne sukienki to rzeczy, bez których się nie obejdziesz - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2023 23:01
Jestem mamą 4 miesięcznego malucha i cała postać i otoczka Żebrowskiej mnie odrzuca. Pieluszkowe zapalenie mózgu. Nie kupuję tego, karmiłam na początku przez 3 miesiące piersią, miałam potrzebę skorzystania z toalety to odkładałam dziecko na 2-3 minuty mimo że płakało i szłam za potrzebą. Miało straszne kolki pomagały tylko ręce mamy - trudno przez 2 minuty musiało być chwilę samo. Było głodne "JUŻ" to czekało aż odejdę od stołu gdzie siedzieli goście (imieniny mojej mamy ), albo u przyjaciół przejdę do innego pokoju. Nie umarło z głodu, nie zaszło się bo czekało minutę na jedzenie. To już nawet o higienę chodzi, przed karmieniem piersią powinno umyć się ręce i brodawkę - jak myje ręce po skorzystaniu z toalety skoro trzyma dziecko ? Robią z siebie "męczennice" i cóż w takim razie " nie znam życia". bo nie siedziałam na ubikacji z dzieckiem przy piersi. Żałosne
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie