Aleksandra Szwed wspomina drugą ciążę. „Notoryczny strach”

Aktorka przyznała, że nie była pewna, czy dożyje rozwiązania.
Aleksandra Szwed wspomina drugą ciążę. „Notoryczny strach”
Fot. AKPA (Kurnikowski)
28.12.2022

Aleksandra Szwed szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli w serialu „Rodzina zastępcza”. Mimo że premiera ostatniego odcinka miała miejsce wiele lat temu, aktorka nadal cieszy się rozpoznawalnością. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Jak się okazało, bardzo źle wspomina drugą ciążę. Szczerze opowiedziała o niej w podcaście „Tato, no weź!” w Radiu Złote Przeboje.

Zobacz także: Tomasz Karolak pierwszy raz tak szczerze o córce. „Była przez jakiś czas Marcelem”

Druga ciąża była dla Aleksandry Szwed traumatycznym przeżyciem?

Aleksandra Szwed w jednym z podcastów opowiedziała o macierzyństwie i byciu w stanie błogosławionym. Jak się okazuje, druga ciąża była dla niej bardzo trudnym przeżyciem. Mimo że gwiazda chroni własną prywatność i z reguły nie mówi o swoich dzieciach, zdecydowała się zrobić wyjątek. W rozmowie z Kamilem Baleją powiedziała:

Pierwszą ciążę sprzed 8 lat wspominam jako niezwykle fantastyczny okres, najpiękniejsze dziewięć miesięcy w moim życiu. Byłam chodzącym szczęściem. Druga ciąża to był notoryczny stres, notoryczny strach, przerażenie tym, co się dzieje, wzmożone burzą hormonów.

Aktorka dodała:

Miałam niepokojące wyniki własne, w pewnym momencie nie byłam pewna, czy dożyję końca ciąży. Okazało się, że to lekarz w niefortunny sposób wypowiedział się, który analizował moje badania. Po konsultacji z innymi lekarzami doszliśmy do wniosku, że powinno się uważać, co się mówi pacjentkom, bo można im zafundować traumę do końca życia.

Aleksandra Szwed zapytana przez dziennikarza, czy planuje powiększyć rodzinę, powiedziała:

To nie jest kraj do rodzenia dzieci. Nawet wspominając pierwszą a drugą ciążę, która była w środku pandemii, w trakcie zmian legislacyjnych w naszym kraju i pewnymi przypuszczeniami zdrowotnymi, które były bardzo nieciekawą perspektywą dla kobiety noszącej pod sercem dziecko... Nie chciałabym.

Pomimo trudnej sytuacji w kraju, aktorka jednak nie wyklucza, że powita na świecie kolejne dziecko. 

Zobacz także: Julia Dybowska spędziła Święta na Malediwach. Choinka na plaży, rajskie widoki i liczne sesje w bikini

Polecane wideo

Sprawdź, jaki styl ubierania się pasuje do Twojego znaku zodiaku
Sprawdź, jaki styl ubierania się pasuje do Twojego znaku zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie