Tomasz Karolak pierwszy raz tak szczerze o córce. „Była przez jakiś czas Marcelem”

Aktor ujawnił, że jego córka zastanawiała się nad swoją tożsamością.
Tomasz Karolak pierwszy raz tak szczerze o córce. „Była przez jakiś czas Marcelem”
Fot. AKPA (Baranowski)
27.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Tomasz Karolak był gościem najnowszego odcinka podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Podczas rozmowy pierwszy raz tak szczerze opowiedział o swojej 15-letniej córce, która wiele przeszła.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wspomina najlepszy prezent, jaki dostała od tragicznie zmarłego męża

Tomasz Karolak opowiedział o swojej córce

Tomasz Karolak jest ojcem dwójki dzieci. Aktor wychowuje 15-letnią Lenę oraz 9-letniego Leona. Z ostatniego odcinka podcastu „WojewódzkiKędzierski” dowiedzieliśmy się, że starsza z pociech intensywnie zastanawiała się nad swoją tożsamością. Lena najpierw uczyła się w liceum o profilu artystycznym, jednak potem zmieniła szkołę na wojskową. To tam znalazła miłość. Wcześniej jednak, jak wyznał Karolak, prosiła, aby nazywać ją Marcelem:

Poszła do tej szkoły wojskowej i odnalazła tam dyscyplinę, której w szkole artystycznej brakuje. Znalazła miłość i przestała być Marcelem, bo była przez jakiś czas Marcelem. Wcześniej zastanawiała się nad swoją tożsamością. Ciężko było, nie powiem.

Aktor dodał, że jego córka przeżyła niebezpieczny incydent. Nastolatka trafiła do szpitala po tym, jak przedawkowała tabletki przeciwbólowe. Aktor wspomina to słowami:

Raz nawet wylądowaliśmy w szpitalu, bo wzięła dwadzieścia sześć Apapów. To był krzyk: zauważcie mnie. Poszła po bandzie. Traumatyczna sytuacja.

Jak się okazuje, teraz córka Tomasza Karolaka nie chce wracać do tamtych, trudnych wydarzeń:

Jak tylko podejmiesz dyskusję, natychmiast jest kontra. Jeśli to zaakceptujesz, dziecko idzie dalej, jest pierwszy pocałunek z dziewczyną. To testowanie całego świata dookoła. Jak bardzo głęboko w tym wszystkim była moja córka, tak szybko z tego wyszła. Dziś nie chce tego nawet wspominać.

Zobacz także: Blanka Lipińska ujawniła, co spowodowało pożar w jej domu. „Tu pojawia się nauczka również dla innych”

Fot. AKPA (Baranowski)

 

 

Polecane wideo

Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn
Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie