Blanka Lipińska ujawniła, co spowodowało pożar w jej domu. „Tu pojawia się nauczka również dla innych”

Autorka „365 dni” tuż przed Świętami straciła swój wymarzony dom.
Blanka Lipińska ujawniła, co spowodowało pożar w jej domu. „Tu pojawia się nauczka również dla innych”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
27.12.2022

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie były dla Blanki Lipińskiej najweselsze. Trzy dni przed Wigilią spłonął jej wymarzony dom w lesie, który kupiła zaledwie kilka miesięcy temu. W wywiadach oraz na swoim instagramowym profilu nazywała otaczający go ogród zaczarowanym i przymierzała się wraz z partnerem do gruntownego remontu drewnianej chatki. Niestety, para nie zdążyła z pracami ze względu na niespodziewany pożar.

Zobacz także: Blanka Lipińska wyjaśnia, czemu ostatnio milczała: „Spalił się mój dom w lesie”

Dom Lipińskiej spłonął. Co było powodem pożaru?

Przed Wigilią autorka erotyków podzieliła się z fanami druzgocącą wiadomością:

Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani, żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, niestety przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam. Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu.

Jej wyznanie wywołało lawinę domysłów, co spowodowało pożar. Niektórzy internauci sugerowali, że palenie domów jest celowym zabiegiem, który następnie ułatwia właścicielowi wybudowanie w tym samym miejscu większej posiadłości. Inni zastanawiali się, czy drewniana chata Lipińskiej została zniszczona przez podpalaczy i czy miało to związek… ze sprawą Iwony Wieczorek.

Autorka „365 dni” zdementowała jednak te plotki stanowczo:

Kochani, wokół pożaru mojego domu w lesie krąży w internecie wiele teorii i niestworzonych historii. Muszę Was rozczarować, tu nie ma sensacji. Policja wykluczyła udział osób trzecich, czyli podpalenie. Dom miał 40 lat, instalacja elektryczna była stara i miała zostać wymieniona... w nocy nastąpiło zwarcie, a drewniany dom spalił się niestety całkowicie. I tu pojawia się nauczka również dla innych. Nie czekajcie z ubezpieczeniem... ja miałam to zrobić po świętach

- podsumowała. Posłuchacie jej rady?

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak wyjaśnia internautce, dlaczego jego żona nie może powiększać sobie ust

pożar domu lipińskiejFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)

Polecane wideo

Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu
Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie