Michele Morrone zagra u boku Megan Fox! Wszystko, co wiemy o produkcji

Gwiazdor ekranizacji „365 dni” tym razem pokaże swoje aktorskie umiejętności w thrillerze.
Michele Morrone zagra u boku Megan Fox! Wszystko, co wiemy o produkcji
Fot. Forum
23.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Michele Morrone stał się popularny w granicach naszego kraju oraz poza nimi dzięki temu, że wcielił się w główną postać w ekranizacji powieści „365 dni”. Powieść autorstwa Blanki Lipińskiej stała się bestsellerem, a film, który powstał w oparciu o nią, mimo krytycznie słabych recenzji, zdobył wierne rzesze fanów. Teraz filmowy Massimo będzie miał okazje, aby zaprezentować swoje aktorskie umiejętności u boku samej Megan Fox. O czym będzie produkcja w tej iście gwiazdorskiej obsadzie? Sprawdź.

Zobacz także: Blanka Lipińska wyjaśnia, czemu ostatnio milczała: „Spalił się mój dom w lesie”

Michele Morrone u boku Megan Fox w filmie „Subservience”

Magan Fox chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Co prawda, o aktorce jest w ostatnim czasie głośno bardziej za sprawą jej związku z raperem Machine Gun Kelly niż aktywności zawodowych. Na brak filmowych propozycji gwiazda jednak nie narzeka. Teraz pojawi się na planie produkcji u boku bardzo dobrze znanego w naszym kraju Michele Morrone. Jak podaje serwie „Deadline” aktorski duet zobaczymy na dużym ekranie w filmie „Subservience”, który określony został jako thriller science-fiction.

Millennium Media, czyli studio odpowiedzialne za film udostępniło krótki zarys fabuły. Jak się okazuje, Michele Morrone wcieli się w ojca, który zmaga się z problemami. Mężczyzna zdecyduje się na zakup domowej sztucznej inteligencji SIM (Megan Fox). Jej zadaniem będzie pomóc mu w zajmowaniu się domem i rodziną. Jako że film ma na celu pokazać, jakie zagrożenia niosą ze sobą nowe technologie, sztuczna inteligencja z czasem zyska własną osobowość, przez co stanie się ogromnym zagrożeniem dla rodziny.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć już 7 stycznia 2023 r.

Zobacz także: Michał Wiśniewski zdradził, jak jego rodzina spędza święta. „Nie robimy spotkania byłych żon”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

Polecane wideo

Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu
Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2022 15:28
Nie rozumiem zachwytów nad nim. On jest dla mnie jakiś taki niedomyty, obrzydliwe dziary na dłoniach wyglądają jak brud. Coś okropnego.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie