Blanka Lipińska wyjaśnia, czemu ostatnio milczała: „Spalił się mój dom w lesie”

„Jest to dla mnie trudny czas”.
Blanka Lipińska wyjaśnia, czemu ostatnio milczała: „Spalił się mój dom w lesie”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
22.12.2022

W drugiej połowie tego roku Blanka Lipińska postanowiła kupić kolejną posiadłość. Mimo rosnących cen na rynku nieruchomości, taka inwestycja zdaniem autorki „365 dni” jest obecnie najbezpieczniejszą lokatą kapitału. W rozmowie z redakcją Jastrząbpost tak mówiła o swoim nowym nabytku:

Godzina drogi od Warszawy. Dom z działką, rzeką, lasem. Absolutnie zaczarowany ogród, długa trawa, niezaprojektowany ogród, dom drewniany, który jest stary i rozsypujący się. O Boże, jakie to będą koszta.

Spłonął dom Blanki Lipińskiej w lesie

Niestety, dzisiaj pisarka podzieliła się z followersami druzgocącą informacją o tym, że jej dom w lesie spłonął. Lipińska, która codziennie wita swoich fanów słowami: „To będzie piękny dzień”, wczoraj nie zamieściła ani jednego Instastory. To zaniepokoiło jej obserwatorów, którzy w prywatnych wiadomościach pisali do Blanki, czy wszystko u niej w porządku.

Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani, żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, niestety przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam. Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu

- powiedziała smutnym głosem autorka „365 dni”, na końcu życząc fanom Wesołych świąt.

Mamy nadzieję, że pisarka wkrótce wróci do formy i odbuduje swój wymarzony dom w lesie.

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała dom rodzinny i… swoje zdjęcia na ścianach. „Duże samouwielbienie”

Polecane wideo

Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu
Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2022 09:00
Ciekawe na ile rudera do remontu była ubezpieczona...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2022 16:47
Ciekawe czy też na tej wsi nad Rządzą, gdzie spłonął dom innych pisarzy (dla odmiany prawdziwych) i zginęła Maja Lidia Kossakowska.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2022 15:17
Zarządzanie nieruchomością najlepiej powierzyć profesjonalnemu podmiotowi. Ja jestem zadowolona ze współpracy z Polzenem z Gdańska
odpowiedz

Polecane dla Ciebie