Kacper Kuszewski po latach wrócił do „M jak miłość”. Wcześniej narzekał na zarobki w serialu

„No, to są takie kwoty” – mówił serialowy Marek Mostowiak.
Kacper Kuszewski po latach wrócił do „M jak miłość”. Wcześniej narzekał na zarobki w serialu
Fot. AKPA (Kurnikowski)
19.12.2022

Kacper Kuszewski z serialem „M jak miłość” pożegnał się w 2018 r. Wydawałoby się wtedy, że na dobre… Teraz jednak wrócił do obsady, a fani zobaczą go na małym ekranie ponownie jako Marka Mostowiaka w świątecznym odcinku. Jakiś czas temu aktor był gościem jednego z podcastów. Podczas rozmowy postanowił nieco ponarzekać na zarobki w serialu. Jego wypowiedź spotkała się z krytyką internautów.

Zobacz także: Wyszło na jaw, ile Anna Mucha zarobi w „M jak miłość”. Suma robi wrażenie

Kacper Kuszewski narzeka na zarobki w „M jak miłość”

Do serialu „M jak miłość” Kacper Kuszewski nawiązał jakiś czas temu podczas rozmowy w programie „Wykolejeni Podcast”. Aktor pozwolił sobie wówczas trochę ponarzekać na zarobki w produkcji. Fragment rozmowy dotyczący pieniędzy stał się teraz bardzo popularny na TikToku. We wspomnianej rozmowie powiedział:

Ja pod koniec mojego bycia w "M jak Miłość" miewałem np. jeden lub dwa dni zdjęciowe w miesiącu. Moja stawka to nie było trzy tysiące złotych, to było trochę mniej. Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? Pięć tysięcy miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. No, to są takie kwoty.

Internauci w komentarzach nie zostawili na aktorzy suchej nitki. „Chciałabym za dwa dni pracy zarabiać 5k brutto…” – możemy przeczytać najczęściej pojawiające się słowa.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie. „Miałam trudną drogę do pokonania”

@wykolejenitv Link do całej rozmowy w bio🫡 #dc #polska #marekmostowiak #mjakmiłość #wykolejenitv #rozmowa ♬ son original - justanunknownstar

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12.
Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 20.12.2022 13:21
Niech idzie do biedry-tam przynajmniej będzie z niego pożytek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie