Mateusz Damięcki udzielił szokującego wywiadu. „Zawodzę moją żonę non stop. Zaraz się popłaczę”

Aktor przyznał, że po narodzinach dzieci jego życie zamieniło się w chaos.
Mateusz Damięcki udzielił szokującego wywiadu. „Zawodzę moją żonę non stop. Zaraz się popłaczę”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mateuszdamiecki/)
15.12.2022

Mateusz Damięcki jest jednym z najzdolniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Publiczność od lat ogląda go nie tylko na małym i dużym ekranie, ale również na deskach teatralnych. Prywatnie Damięcki związany jest z Pauliną Andrzejewską, z którą wziął ślub w 2018 roku.

O tym, jak wygląda jego codzienność, opowiedział ostatnio w wywiadzie dla Magdy Mołek. W rozmowie z dziennikarką padło wiele gorzkich słów.

Zobacz także: Żona Jakuba Rzeźniczaka o ich miesiącu miodowym: „Paradise”

Mateusz Damięcki o problemach rodzinnych

W podcaście Magdy Mołek „W moim stylu” Mateusz Damięcki otworzył się na temat swojego życia prywatnego. Zapytany przez prowadzącą o to, w jaki sposób dba o swoje zdrowie psychiczne i jak stara się złapać balans, odrzekł bez ogródek:

Wyciągnęłaś sękaty kij i włożyłaś go w mrowisko, które od jakiegoś czasu zastępuje mój mózg i grzebiesz w tym mrowisku. Dla mnie ostatnio nie istnieje filozofia, nie istnieje religia. Balans… Balansu nie posiadam. Nie znoszę improwizacji, a jestem przymuszony do tego, żeby non stop ostatnio improwizować.

Nie nadążam za niczym, zawodzę moją żonę non stop. Ona ma jakieś pokłady takiej cierpliwości w sobie, których ja nie rozumiem, nie mam zielonego pojęcia w tych takich momentach przytomności, na które sobie czasami jestem w stanie pozwolić, kiedy nie jestem owładnięty emocjami, nerwami, wywołanymi strachem i taką świadomością, że nad niczym nie panuję.

Aktor przyznał, że męczy go panujący w jego domu chaos i bałagan.

Jesteśmy w tej chwili w moim domu, w którym nie ma ani jednego w zasadzie – Paulina by mnie zabiła gdybym powiedział „czystego”- miejsca. To, w czym się w tej chwili znajduję, to jest taka rzeczywistość, która jest i będzie, więc to nazywamy tą normalnością i tą czystością, ale to, co się dzieje w tym domu, w ogóle nie spełnia standardów, które traktowałem jako zerowe, normalne, kiedy byłem najpierw kawalerem, a później, kiedy byłem szczęśliwym narzeczonym bez dzieci. A później to wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy pojawiło się pierwsze dziecko, a potem drugie dziecko.

Mateusz Damięcki dodał, że oboje z żoną są zajęci obowiązkami służbowymi, dlatego nie zawsze starcza im czasu na to, by załatwiać inne sprawy. Rzeczy z wczoraj, przedwczoraj, sprzed dwóch tygodni przybywa, a wciąż dochodzą kolejne do listy zadań.

Coraz mniej mam cierpliwości na to, żeby trzymać gębę na kłódkę i trzymać język za zębami. I używam czasem tego argumentu, a po trzech sekundach od wypowiedzenia tych obrzydliwych słów zaczynam tego strasznie żałować. Nie ma w moim życiu czegoś takiego jak balans i spokój. Długo nie będzie. Zaraz się popłaczę…

- skwitował smutno.

Podziwiacie go za szczerość i odwagę w mówieniu o problemach, z którymi na co dzień mierzy się wiele rodzin?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek: „Chcę dać dziewczynkom wolność wyboru”

Polecane wideo

Oto Andrzej Stoch Junior i jego bajeczne życie. Impreza na zamku to dopiero początek
Oto Andrzej Stoch Junior i jego bajeczne życie. Impreza na zamku to dopiero początek - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.12.2022 22:15
jakaś histeria się włączyła twmu czlowiekowi? raczej trzeba mu pomóc. bo to, co mu się dzieje jest NORMALNE, a on to odbiera jako anomalię... niektórym ciężko zauważyć i zaakceptować, że nasze życie, po pojawieniu się dzieci, naprawdę zalicza obrót o 180*, całkowita, totalna zmiana na wszystkich poziomach funkcjonowania 🙃🙃🙃 jest to wspaniała zmiana, oczywiście dla ludzina nią gotowych...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.12.2022 14:50
Plisssssss niech ktoś mi powie gdzie mogę obejżeć 13 kart?????? 🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏🙏🙏
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.12.2022 14:39
Kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci ten ma...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie