Julia Wieniawa reprezentantką Polski na Eurowizję? „Nigdy nie mów nigdy”

Aktorka ma pewne wymagania.
Julia Wieniawa reprezentantką Polski na Eurowizję? „Nigdy nie mów nigdy”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/)
12.12.2022

W poprzednich latach Polskę w konkursie Eurowizji reprezentował Krystian Ochman czy Rafał Brzozowski. Czy teraz przyjdzie czas na kobietę? Julia Wieniawa zdradziła, co by się musiało stać, aby to właśnie ona reprezentowała nasz kraj.

Zobacz także: Karolina Pisarek o początkach kariery. „Dla mnie 50 zł to było bardzo dużo pieniędzy”

Julia Wieniawa reprezentantką Polski na Eurowizję?

Julia Wieniawa prężnie rozwija swoją karierę. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu „Rodzinka.pl”. Od tamtego czasu młoda aktorka wzięła jednak udział w licznych projektach, dzięki czemu już dawno odpięliśmy jej metkę „dziecięcej gwiazdy”. Wieniawa śpiewa, koncertuje, tańczy, gra w filmach, prowadzi własną firmę. Gwiazda nie ukrywa, że marzy o międzynarodowej karierze. Konkurs Eurowizji z pewnością otworzyłby jej do tego drzwi. Tak było bowiem w przypadku włoskiego zespołu Maneskin. Julia Wieniawa zapytana przez portal Jastrząb Post, czy chciałaby wziąć udział w konkursie, odpowiedziała:

Jakoś nigdy nie było to moim marzeniem. Ale może jak kiedyś dostanę taką propozycję i będę miała pod to dobry repertuar, bo to musi być imperialna piosenka, to czemu nie. Wyznaję taką zasadą w życiu, że nigdy nie mów nigdy, bo potem się wyjdzie na hipokrytę.

Jak się okazuje, gdyby to Julia Wieniawa miała decydować, kto będzie reprezentował Polskę na najbliższej Eurowizji, zdecydowanie postawiłaby na swojego kolegę Macieja Musiałowskiego.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk w obiektywie ukochanego. Jest ogień!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 12.12. - 18.12.
Horoskop tygodniowy 12.12. - 18.12. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie