Nick Carter oskarżony o gwałt na autystycznej fance. Jest oświadczenie gwiazdora

Do zdarzenia miało dojść ponad 20 lat temu.
Nick Carter oskarżony o gwałt na autystycznej fance. Jest oświadczenie gwiazdora
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/nickcarter/)
09.12.2022

Nick Carter ma ostatnio trudny czas. Niedawno pisaliśmy o śmierci jego młodszego brata Aarona, teraz gwiazdor musi stawić czoła oskarżeniom o gwałt na autystycznej fance. Czy członek Backstreet Boys faktycznie dopuścił się tak bestialskiego czynu? O tym zadecyduje sąd.

Zobacz także: Aaron Carter nie żyje. We wzruszających słowach pożegnał go brat i siostra bliźniaczka

Nick Carter oskarżony o gwałt na autystycznej fance

Dobry wizerunek Nicka Cartera posypał się w jednej chwili. Wszystko za sprawą domniemanego gwałtu na autystycznej fance. Do zdarzenia miało dojść w 2001 roku po jednym z koncertów Backstreet Boys. Ofiara miała mieć wówczas 17 lat. Shannon Ruth, o której mowa, zarzuciła muzykowi ten bestialski czyn podczas transmisji na Facebooku. Kobieta, która oskarża członka popularnego boys bandu, wyznała, że jej motywacją było pociągnięcie go do odpowiedzialności oraz powstrzymanie przed atakowaniem innych. Jak powiedziała Ruth, początkowo bała się wyznać prawdę, uznała jednak, że powinna to zrobić:

Ostatnie 21 lat było wypełnione bólem, dezorientacją, frustracją, wstydem i samookaleczeniami, które są bezpośrednim skutkiem gwałtu na mnie przez Nicka Cartera […] Chociaż jestem autystyczna i żyję z porażeniem mózgowym, wierzę, że nic nie wpłynęło na mnie bardziej ani nie miało bardziej trwałego wpływu na moje życie niż to, co zrobił i powiedział mi Nick Carter.

Adwokat domniemanej ofiary podczas konferencji prasowej powiedział, że są jeszcze trzy inne kobiety, które zostały wymienione we wspólnym pozwie złożonym razem z Ruth.

Nick Carter wydał oświadczenie

Portalowi Page Six udało się uzyskać oświadczenie prawnika Nicka Cartera:

Twierdzenie dotyczące incydentu, który rzekomo miał miejsce ponad 20 lat temu, jest nie tylko bezpodstawne z prawnego punktu widzenia, ale także całkowicie nieprawdziwe. Niestety, od kilku lat pani Ruth jest manipulowana w celu składania fałszywych oskarżeń pod adresem Nicka – a te zarzuty zmieniały się wielokrotnie i istotnie w czasie. Nikt nie powinien dać się zwieść chwytowi medialnemu zaaranżowanemu przez oportunistycznego prawnika.

Zobacz także: Szokujący wywiad Kanye Westa. Chwali Hitlera, neguje Holokaust… Szybka reakcja Elona Muska

 

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...
Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał... - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.33 / 5
Olga (Ocena: 5) 12.12.2022 17:50
Ostatnio głośno jest o Nicku za sprawą śmierci jego brata, nie wiadomo kto łże a kto mówi prawdę ale nie wiem czy oo tylu latach jest szansa by mu udowodnić cokolwiek, nie bronię Nicka bo nie jest pierwsze oskarżenie pod jego adresem, albo gościu ma wyjątkowego pecha albo nie potrafi utrzymać interesu w majtkach nie nam to oceniać czas pokaże
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 12.12.2022 17:12
Ciężko tutaj jest wypowiadać, z jednej strony gwiazdy jego pokroju pewnie niejednokrotnie wykorzystywali swoją popularność, z drugiej strony dlaczego ta kobieta czekała aż 21 lat, rozumiem strach, obawy, wstyd ale skoro jej rodzina wiedziała to dlaczego nie wykonali chodźby obdukcji!!! Faktycznie dla mnie to trochę dziwne że ktoś milczy tyle czasu a nagle gdy Bsb są znów popularni to wyskakuje z oskarżeniami...a może to była fanka Aarona Cartera i teraz próbuje dopiec Nickowi?? Ciężko tutaj o sprawiedliwy osąd , prawdę znają tylko oni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2022 15:47
Typiara ewidentnie chce odwalić Amber Heard. Mam nadzieje, że się chłopak nie da pijawie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2022 15:45
stawiać zarzuty po 20 latach? Ta pani jest chyba śmieszna. Bez przedstawienia niepodważalnych dowodów t.j nagrania, obdukcja, badania probek dna ze spermy nie powinno być nawet mowy aby stawiać zarzuty oskarżonym o gwałty.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.12.2022 21:48
I co? Przypomniało jej się nagle po 20- tu latach? Miło czasem powspominać.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie