Karolina Pisarek o początkach kariery. „Dla mnie 50 zł to było bardzo dużo pieniędzy”

Modelka zdradziła, że jej życie nie zawsze było kolorowe.
Karolina Pisarek o początkach kariery. „Dla mnie 50 zł to było bardzo dużo pieniędzy”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/karolina_pisarek/)
10.12.2022

Agnieszka Kaczorowska na jeden dzień została redaktorką Plejady. Miała do wykonania kilka dziennikarskich zadań, a jednym z nich było przeprowadzenie wywiadu z Karoliną Pisarek. Modelka podczas rozmowy otworzyła się w temacie swojej kariery. Zdradziła, że jej początki nie były kolorowe, a ona sama wie, jak to jest nie mieć pieniędzy.

Zobacz także: Żona Jakuba Rzeźniczaka o ich miesiącu miodowym: „Paradise”

Karolina Pisarek o początkach kariery

Karolina Pisarek zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Teraz w rozmowie z Agnieszką Kaczorowską wspominała tamten czas:

Zaczęłam swoją karierę od "Top Model", gdzie pokazałam prawdziwą siebie jako 17-latka. Bardzo dużo się zmieniło od tego czasu, ponieważ tam byłam nieświadomą młodą dziewczyną, która nie zna swoich zalet. Dzisiaj jestem świadomą siebie kobietą, która przeszła o wiele więcej w życiu.

Karolina Pisarek dodała:

Jestem szczerą, dobrą osobą, ale i asertywną. Jestem dobra, ale już nienaiwna. Nauczyłam się nie oceniać innych względem siebie. Na początku to robiłam i mocno dostawałam po tyłku. Dzisiaj żyję swoimi zasadami.

W pewnym momencie temat rozmowy zszedł na pieniądze. Mimo że teraz modelka nie narzeka na ich brak, był taki czas, że ciężko jej było związać koniec z końcem:

Jestem osobą, która zbudowała wszystko od zera. Wiem, jak to jest nie mieć i wiem, jak to jest mieć. To, że ty masz, nie znaczy, że zaraz nie będziesz miała.

Przyznała też:

Teraz zarabiam pieniądze i to jest super, i cieszę się, że mogę wynagrodzić sobie lata ciężkiej pracy. Natomiast pamiętam, co to znaczy nie mieć i nocować w hostelach lub od znajomego do znajomego. Dla mnie 50 zł to było bardzo dużo pieniędzy.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk w obiektywie ukochanego. Jest ogień!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek-Salla (@karolina_pisarek)

Polecane wideo

Ważyła 311 kilogramów, ale dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi!
Ważyła 311 kilogramów, ale dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2022 06:23
Faktycznie sensacja, pewnie ponad połowa Polaków wie co to nie mieć pieniędzy. Sama też miałam niewiele i zaczynałam od zera, teraz jest dobrze, choć nie każdemu uda się odbić od dna. Zwykle polskie problemy i realia , nie róbcie z t efo sensacji, zresztą jeśli wciąż było ja stać na hostele to nie aż tak najgorzej, ja pamiętam czasy gdy musiałam pożyczyć parę złotych na chleb biały i pasztet bo nic innego nie miałam do jedzenia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie