Żona Jakuba Rzeźniczaka o ich miesiącu miodowym: „Paradise”

Spacery po plaży, rajskie widoki, wieczorne drinki.
Żona Jakuba Rzeźniczaka o ich miesiącu miodowym: „Paradise”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulinaa__nowicka/)
02.12.2022

Trzy dni temu Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak pobrali się w Miami. Informacja dla wielu osób była zaskoczeniem ze względu na traumatyczne doświadczenia z końca lipca, kiedy synek piłkarza, Oliwier, przegrał walkę z nowotworem wątroby. Decyzja sportowca o tym, by wziąć ślub tak szybko, spotkała się z ostrą reakcją jego followersów. Mimo to Rzeźniczak i jego żona nadal dzieją się w Sieci relacją ze swoich zaślubin oraz miesiąca miodowego.

Ostatnio na social mediach małżonków pojawiły się zdjęcia i filmiki z Key West. Para cieszy się wspólnymi chwilami podczas spacerów plażą, czy wieczornych wyjść na drinki. Podróż umilają im rajskie widoki.

Na profilach małżonków ponownie wywiązała się dyskusja, czy powinni w takim momencie relacjonować miesiąc miodowy. Zdania jak zwykle są podzielone.

„Podziwiam, na serio… ja bym tak nie umiała… chyba jestem za bardzo uczuciowa, nie umiałabym tak korzystać z życia po takiej tragedii. Nawet zazdroszczę tego innym ludziom, że po nich niektóre uczucia tak spływają” – napisała jedna z osób, a inna w kontrze stwierdziła:

„Życzę Wam żebyście w końcu mogli zacząć żyć własnym życiem, bez ciągłego tak paskudnego hejtu jakiego doświadczacie. Żyjcie szczęśliwie i z miłością”.

A Wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie

miesiąc miodowy Jakuba Rzeźniczakamiesiąc miodowy Jakuba Rzeźniczakamiesiąc miodowy Jakuba RzeźniczakaFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulinaa__nowicka/)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina N. (@paulinaa__nowicka)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina N. (@paulinaa__nowicka)

Polecane wideo

Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking)
Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking) - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2022 21:49
Tej dziewczynie trzeba chyba współczuć. Wystarczy przeczytać książkę "Żony Konstancina" którą napisała była partnerka tego lowelasa na pewno na podstawie własnego doświadczenia. To chyba tylko kwestia czasu kiedy nową żonę zdradzi. Ma w tym duże doświadczenie. Z Królikowskim mogą sobie podać ręce.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie