Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku?!

Jest komentarz dziennikarza.
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku?!
Fot. AKPA (Piętka Mieszko)
30.11.2022

Jakiś czas temu show-biznes zelektryzowała informacja o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para ucięła plotki, potwierdzając na Instagramie, że są razem. Nie jest to jednak koniec spekulacji na temat tego, co łączy prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się bowiem sporych rozmiarów pierścionek. W mediach mówi się, że para zaręczyła się w Nowym Jorku. Co na to główni zainteresowani? Maciej Kurzajewski krótko skomentował najnowsze doniesienia na swój temat.

Zobacz także: Pierwszy zwiastun nowego filmu Marii Sadowskiej trafił do Sieci. Będzie gorąco?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem już od jakiegoś czasu. Kiedy para prowadzi „Pytanie na śniadanie”, widać, że jest pomiędzy nimi chemia. Swój związek zakochani potwierdzili na Instagramie, publikując zdjęcie ze wspólnych wakacji. Czy ich relacja weszła na nowy poziom, a para się zaręczyła? Wiele na to wskazuje.

Na początku listopada Maciej Kurzajewski poleciał do Nowego Jorku. Zastanawiano się wówczas, czy towarzyszy mu nowa partnerka, Katarzyna Cichopek. Na to, że tak jest, nie było jednak dowodów. Teraz jednak wyszło na jaw, że aktorka była z Kurzajewskim w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, jak donosi Pudelek, to właśnie w Nowym Jorku para miała się zaręczyć. Ponoć to właśnie tam mogli cieszyć się spokojem i świętować ten ważny moment. Fakt.pl postanowił zadzwonić do Macieja Kurzajewskiego i wprost go o to zapytać. Popularny dziennikarz skomentował sprawę krótko:

Nie komentuję takich spraw... mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy!

Zobacz także: Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski)

Polecane wideo

Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii
Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie