Gwiazda „50 twarzy Greya” po latach zdradza kulisy produkcji. „Chaos i zamęt”

Dakota Johnson ujawniła, jak naprawdę wyglądała praca na planie hitowego filmu.
Gwiazda „50 twarzy Greya” po latach zdradza kulisy produkcji. „Chaos i zamęt”
Fot. MATRIXPICTURES.CO.UK / Matrixpictures / Forum
02.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Film „50 twarzy Greya” oparty na książce o tym samym tytule budził spore kontrowersje. Mimo że kolejne części produkcji nie miały dobrych opinii, przyciągały do kin rzesze widzów. Film stanowił trampolinę do sławy dla Jamiego Dornana i Dakoty Johnson. Teraz aktorka zdradziła jak naprawdę wyglądała praca na planie. Nie było kolorowo…

Zobacz także: Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?!

Gwiazda „50 twarzy Greya” po latach zdradza kulisy produkcji

Minęło już kilka lat od premiery ostatniej części „50 twarzy Greya”. Dopiero po takim czasie Dakota Jahnson, która wcielała się w główną bohaterkę, zdecydowała się na szczere wyznanie. Zdradziła, jak w rzeczywistości wyglądała praca na planie ekranizacji powieści E.L. James. Uchyliła także rąbka tajemnicy w temacie swojej relacji z Jamie Dornanem.

Dakota Johnson wyznała, że atmosfera na planie pierwszej części filmu była ciężka, głównie za sprawą autorki powieści. Aktorka w wywiadzie dla „Vanity Fair” powiedziała szczerze:

Było wiele różnych nieporozumień. Nigdy nie miałam możliwości o tym mówić, ponieważ musiałam promować filmy we właściwy sposób. Ostatecznie jestem dumna z tego, co zrobiliśmy, choć przez cały czas wszystko nie układało się tak, jak powinno.

Praca nad ekranizacją nie była prosta, ponieważ E.L. James chciała, aby wszystko było dokładnie tak, jak w jej książce:

Robiliśmy ujęcia, które chciała zrobić Erika (E.L. James), a potem robiliśmy ujęcia, które my chcieliśmy zrobić. Wieczorem musiałam uczyć się dwóch wersji dialogów, jednej dla niej, drugiej dla filmu. Chaos i zamęt był przez cały czas.

Dakota Johnson wypowiedziała się także w temacie relacji z Jamie Dornanem, z którym swego czasu łączono ją w parę. Jak się okazało, prawda jest inna:

Wiem, że to dziwne, ale jest dla mnie jak brat. Kocham go tak, tak, tak bardzo. I naprawdę byliśmy tam dla siebie. Musieliśmy naprawdę sobie ufać i chronić się nawzajem.

Zobacz także: Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii

Źródło: Wirtualna Polska/„Vanity Fair”

 

Polecane wideo

Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking)
Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie