Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie

Para na co dzień mieszka w Płocku.
Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulinaa__nowicka/)
30.11.2022

Wiadomość o tym, że Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub w Miami, była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Więcej na temat uroczystości oraz kreacji państwa młodych znajdziecie w tym artykule: Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak wzięli ślub w Miami!

Jak mieszka Jakub Rzeźniczak z żoną?

Jak wygląda dom nowożeńców? Para na co dzień mieszka w dwupoziomowym apartamencie w Płocku. - Piłkarz (…) po rozstaniu z Magdą Stępień sprawił sobie dwupoziomowy apartament w nowoczesnym stylu, a zarazem zdobiony drewnem – informuje serwis kozaczek.pl.

Zobaczcie, jak wyglądają jego wnętrza. Przytulnie?

Polecane wideo

Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii
Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.12.2022 17:01
Ten facet to totalny patałach. Kwestią czasu jest tylko, kiedy zdradzi swoją nowa żonę? Pierwszą zdradzał z dwoma kobietami a z jedną z nich ma córkę, do wychowania której prawdopodobnie w ogóle się nie dokłada. Kolejną partnerkę porzucił tuż przed porodem. Gdy jego syn chorował to miał to też głęboko gdzieś. A teraz bardzo szybko się pocieszył po jego śmierci. To typowy lowelas z wielkim portfelem, małym móżdżkiem i totalnym brakiem empatii. Mógłby podać rękę innemu patałachowi - Królikowskiemu.
odpowiedz
Beata (Ocena: 5) 30.11.2022 13:47
teraz to mieszkania na wynajem warto mieć. też bardzo ważny jest dobry zarządzający nieruchomością by remontował na czas budynek. mogę polecić administratora Polzen z Gdańska
odpowiedz

Polecane dla Ciebie