Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii

Sportowcy mają dom w Katalonii oraz rezydencję na Majorce.
Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowska/)
28.11.2022

Latem tego roku Anna i Robert Lewandowscy przeprowadzili się z Monachium do słonecznej Hiszpanii, a wszystko za sprawą transferu piłkarza do klubu FC Barcelona. Wyprowadzka z Niemiec z pewnością nie należała do najłatwiejszych, ale sportowcy stopniowo aklimatyzują się w nowym miejscu. Zwłaszcza że już rok wcześniej kupili wakacyjną rezydencję na Majorce.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek. „Klara – cały tata, Laura – cała mama”

- Po transferze Lewego do klubu z Camp Nou małżeństwo zamieszkało w Sitges, które leży około 35 kilometrów od Barcelony. Miejscowość posiada specyficzny mikroklimat, dzięki któremu mieszkańcy mogą cieszyć się z około trzystu słonecznych dni w roku – podaje gol24.pl.

Zobaczcie w naszej galerii, jak w Hiszpanii mieszkają Lewandowscy. Przytulne wnętrza?

Polecane wideo

Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking)
Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking) - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Viki (Ocena: 5) 11.01.2023 14:59
Pięknie, ale z drugiej strony trochę mnie przerażają takie duże domy, do których bez roomby to nie podchodź, wolałabym coś mniejszego ale też w takiej urokliwej okolicy i takim fajnym klimacie bez zimy i śniegu 🙂
odpowiedz
suzi (Ocena: 5) 02.12.2022 06:37
Pięknie :) Ale ja nie zazdroszczę, mam swoje mieszkanie i też jest piękne, urządzone po mojemu. No i nie jest tak duże bym musiłam zatrudniać kogoś do sprzatania z roomba świetnie sobie radzimy z porządkami :)
odpowiedz
Becia (Ocena: 5) 30.11.2022 13:48
teraz to mieszkania na wynajem warto mieć. też bardzo ważny jest dobry zarządzający nieruchomością by remontował na czas budynek. mogę polecić administratora Polzen z Gdańska
odpowiedz

Polecane dla Ciebie