Nowy program Magdy Gessler. Co o nim wiemy i kiedy premiera?

Format obejdzie się bez kontrowersji?
Nowy program Magdy Gessler. Co o nim wiemy i kiedy premiera?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdagessler_official/)
23.11.2022

Magda Gessler to polska restauratorka ciesząca się dużą popularnością. Jej pogram „Kuchenne rewolucje” ma wiernych fanów, którzy regularnie śledzą poczynania swojej idolki. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Magda Gessler będzie prowadzić kolejny format. O czym będą „Święta z Gesslerami” i kiedy premiera? Sprawdziliśmy.

Zobacz także: Maciej Musiał pokazał się bez koszulki. Fanki: „Fajny widok”

„Święta z Gesslerami”

Na nadchodzące święta Bożego Narodzenie stacja TVN przygotowała dla swoich widzów coś specjalnego. Nowy program Magdy Gessler, o którym mowa, będzie nazywał się „Święta z Gesslerami”. Czteroodcinkowy format zakłada, że restauratorka pomoże wybranym rodzinom w przygotowaniach do świąt. Oprócz Magdy Gessler, na ekranie zobaczymy także członków jej rodziny. Zapowiada się ciekawie?

W nowym świątecznym programie najpopularniejsza polska restauratorka pomoże trzem rodzinom przygotować się do obchodzenia tego szczególnego okresu w roku. Jak wiadomo, w odcinku finałowym Gessler zaprosi wszystkich na kolację, jednak to goście będą musieli przygotować wigilijne dania. Dodatkowo, format zakłada pojawienie się gości specjalnych, którymi będą najbliżsi Magdy Gessler, w tym jej córka Lara Gessler.

Kiedy emisja?

Pierwsze trzy odcinki nowego programu Magdy Gessler zostaną wyemitowane przez stację TVN w dniach 20-22 grudnia. Będzie można je obejrzeć o godzinie 21:35. Premiera czwartego odcinka „Świąt z Gesslerami” zaplanowana jest na Wigilię na godzinę 18:00.

Będziesz oglądać nowy program Magdy Gessler?

Zobacz także: To dla nich będziemy oglądać mundial! Polscy piłkarze przybyli na zgrupowanie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Polecane wideo

Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.11.2022 15:10
A będzie tam rzucać talerzami ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie