Młody aktor zdradził, ile pieniędzy stracił na swoim pierwszym biznesie. Kwota może przyprawić o zawrót głowy

Adam Zdrójkowski zainwestował w branżę gastronomiczną.
Młody aktor zdradził, ile pieniędzy stracił na swoim pierwszym biznesie. Kwota może przyprawić o zawrót głowy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/)
23.11.2022

Adam Zdrójkowski to prezenter i aktor młodego pokolenia. Popularność przyniosła mu rola Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. Zdrójkowski podejmuje się licznych projektów zawodowych, co pozwoliło mu odłożyć sporo pieniędzy. Dlatego też zdecydował się zainwestować w lokal gastronomiczny. Teraz 22-latek zdradził, jaką kwotę w nim utopił. Suma może przyprawić o zawrót głowy.

Zobacz także: Zarobki jasnowidza Jackowskiego i wróżbity Macieja. Mają wygórowane stawki?

Adam Zdrójkowski zdradził, ile pieniędzy stracił na swoim pierwszym biznesie

Adam Zdrójkowski karierę zaczynał, mając zaledwie 9 lat. To serial „Rodzinka.pl” przyniósł mu prawdziwą popularność. Z biegiem czasu aktor przeszedł jednak z TVP do Polsatu. Kiedy miał 18 lat, postanowił zainwestować w lokal gastronomiczny. Bar o nazwie „Rykowisko” znajdował się w samym centrum Warszawy. Niestety mimo potencjału, musiał zostać zamknięty.

Początkowo lokal radził sobie bardzo dobrze do tego stopnia, że właściciele postanowili rozszerzyć go o kolejną salę. Wszystko się jednak zmieniło, kiedy przyszła pandemia. Bar, w który zainwestował młody aktor, szybko odczuł skutki międzynarodowego kryzysu. „Rykowisko” było zamknięte przez trzy miesiące i przez ten czas nie generowało zysku. Adam Zdrójkowski w rozmowie z Wirtualną Polską wyliczał, ile stracił na tej inwestycji:

Nic nie zarobiłem na "Rykowisku", nawet grosza. Jestem szczery. Ogólnie straciłem, ale to jest kwestia pandemii. Lokal zamknęliśmy po trzech miesiącach, jeszcze w momencie, kiedy musiałem płacić czynsz. To nie jest tajemnica, że to są pieniądze rzędu ponad 20 tys. zł miesięcznie, więc łatwo przeliczyć, że za same trzy miesiące niepracowania lokalu ja już musiałem zapłacić 60 tys. plus kolejne 40 tys. wpakowane w salkę, no to 100 tys. złotych poszło.

Młody aktor nie wyklucza jednak, że w przyszłości podejmie się kolejnej inwestycji w branżę gastronomiczną.

Zobacz także: Taką emeryturę dostaje ksiądz. Kwota robi wrażenie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Polecane wideo

Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jakie zwierzę najbardziej pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Adam (Ocena: 5) 26.11.2022 20:17
Przy większej gotówce warto inwestować w nieruchomości. Poza tym ważne jest by współpracować z rzetelnym zarządzającym nieruchomościami, polecam Polzen z Gdańska
odpowiedz

Polecane dla Ciebie